Forum pbf inspirowane serią X-Men oraz serialami Misfits i Heroes.

xCrash

Forum pbf inspirowane serią X-Men oraz serialami Misfits i Heroes.

Opis gry

Proces rozwoju na Ziemi jest na ogół powolny i uporządkowany. Jednak raz na jakiś czas, ewolucja płata figla…

Czasy obecne.
Już wiele lat temu rodziły się jednostki obdarzone nadludzkimi zdolnościami. W ostatnim czasie jednak na świecie pojawia się ich coraz więcej, a każde z nich posiada specjalną moc. Mogą podnosić samochody, bawić się pogodą czy nawet panować nad żywiołami.
Nowa rasa.
Ludzkość, przerażona pojawieniem się nowych istot w społeczeństwie zaczęła wypierać odmieńców i tworzyć początkowo bojówki, zajmujące się dyskretną eksterminacją, później całe Laboratoria, wykorzystujące i niszczące złapanych do niewoli mutantów.
Czy sprzedawca z cukierni naprzeciwko nie jest mutantem? Czy nauczycielka nie ma jakichś zdolności, które mogłyby zagrozić Twoim dzieciom? Czy Twoja matka, córka, Twój narzeczony tak na prawdę nie skrywa w sobie tego mrocznego daru?
Mutanci, zastraszeni sytuacją polityczną na świecie, ukrywają się w podziemiach, chowają we własnych domach, robią wszystko, by być \\\'normalnymi\\\'. Powstają specjalne instytuty, szkoły, akceptowane przez rząd, który oficjalnie nie może tępić tych wybryków. To właśnie tam skupiają się ci uzdolnieni, którzy nie obawiają się ujawnić swojej odmienności. Żyją w miarę spokojnie; pragną pogodzić swoje istnienie z istnieniem ludzi, stawiając się na równi z nimi. Wcale nie gorsi, wcale nie lepsi - tacy sami.
Bo płynie w nas taka sama, czerwona, gorąca krew.
Są także mutanci wyjęci spod prawa. Grupy buntowników, którzy nie mogą znieść narzuconego im jarzma. Rewolucjoniści. Nie chcą i nie zamierzają poddawać się tak słabej rasie jaką są ludzie. Uważają się za kolejne ogniwo ewolucji i z dumą twierdzą, że to naturalna kolej rzeczy. Nowy, lepszy gatunek wyprze stary i niedołężny.


A Ty, po której staniesz stronie?


Forum wzorowane i inspirowane jest serią X-Men oraz serialami Heroes i Misfits. Aby dowiedzieć się więcej na temat mutantów warto wejść na stronę Marvelcomics.pl, gdzie w katalogu postaci można znaleźć dla siebie mutację.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Można poznać nowych ludzi, a także spotkać starych znajomych. For o podobnej tematyce nie jest aż tak wiele.

Adres gry: xcrash.mojeforum.net

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: