Interesują Cię klimaty posapokaliptyczne i średniowecze? Może chciałbyś wcielić siebie jako nieograniczone zwierzę? Może wolisz patrzeć arystokrackimi oczami jak płoną lasy? To świat właśnie dla Ciebie!

WolvDeath

Interesują Cię klimaty posapokaliptyczne i średniowecze? Może chciałbyś wcielić siebie jako nieograniczone zwierzę? Może wolisz patrzeć arystokrackimi oczami jak płoną lasy? To świat właśnie dla Ciebie!

Opis gry

[u] Świat w oddali [/u]
Dzisiejszy świat to ruina i rozpacz. Gdzie się odwrócisz tam widać zgliszcza i złomowiska.Wzdłuż autostrad stoją wraki dawnych samochodów, poprzewracane kikuty drogowskazów i zniszczone linie wysokiego napięcia.Raz na jakiś czas natkniesz się na opuszczone stacje benzynowe, stare splądrowane bary i przydrożne knajpki.Wszystkie one wyglądają jak gdyby właściciel wyszedł na chwilę i zniknął na dwadzieścia lat.Wybite okna, drzwi wyrwane z zawiasów, ściany poprzecinane seriami z broni automatycznej. Tylko wiatr wyje jak dawniej, uderzając rozbitymi okiennicami. Okolicą niesie się wtedy skrzypienie od lat nie naoliwionych zawiasów.Wszędzie rdza i kurz. Pod nogami rozbite szkło gdziekolwiek skierujesz swe kroki.
Dziś spotkać człowieka- jeśli nie mieszkasz w ruinach jednego z miast to wydarzenie. Po wojnie świat stał się pusty.Nieprzyjemnie cichy jak mówią. Dawniej autostradami mknęły szybkie wozy, z każdej strony dochodziła głośna muzyka i gdzie się nie odwróciłeś zawsze napatoczyła się jakaś panienka. Dziś, jesli dobrze się obrócisz trafisz na mutanta lub dzikie zwierzę. Niezłe laski, szybkie wozy i dobra muza odeszły w zapomnienie i już nigdy nie wrócą.

[u]Miasta[/u]
Największe miasta dostały dużą porcję ognia i runęły. Dziś to tylko ruiny zamieszkane przez resztki dawnych mieszkańców. Ludzie żyją tam jak szczury, na wysypisku śmieci, myszkują pomiędzy budowlami, strzegą swych ciemnych nor i walczą o najcenniejsze dobra.W miastach jest najwięcej rozbitego szkła, możesz spacerować godzinami i być pewnym , że będzie ci chrzęściło pod butami. Chyba ludzie nie zdawali sobie sprawy z tego jak dużo szyb ich otaczało. Teraz to wszystko leży przywalone rumowiskiem betonu i cegieł.Spod resztek budowli wyrastają wraki samochodów i pozostałości dawnej infrastruktury.Możesz trafić na znaki świetlne, hydranty czy kable linii energetycznej.Większość miast ma swoje centra, wielokrotnie nie mające nic wspólnego z dawnymi centrami, usytuowane w zupełnie innej części. Centrum poznasz po tym, że jest wysprzątane tam akurat nic nie chrzęści pod butami. Z reguły znajdziesz tam targ, kilka knajp czy stację benzynową. Centrum jest odgruzowane, nie ma tam zbyt wielu wraków, czy innego złomu. W niektórych miastach są nawet sklepy- wewnątrz budynków porządne, jak za dawnych dobrych czasów. Warto tam wpaść i coś kupić. Dla samej satysfakcji zakupów. Przyjemne uczucie.
W miastach nieco częściej słychać ludzki głos, także ujadanie psów lub wystrzały z broni.Czasem ktoś gra i dostaje niezłą kupę gambli, czasem słychać adapter, gdzieś w którejś z nor. W miastach jest życie.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

• Forum nie posiada cenzury w fabule
• Jedyny uniwersalny system statystyk
• Rozbudowane eventy
• Brak reklam!!
• Miła atmosfera
• Możesz grać kim tylko zechcesz

Adres gry: wolv-death.aaf.pl

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: