Legenda: Wojna Smoków

War of Dragons

Legenda: Wojna Smoków

Opis gry

Każdy kto zdecyduje się zagrać w grę War of Dragons będzie musiał wybrać jedną z dwóch ras: magmaraów pochodzących z wnętrza wulkanów lub ludzi. Każda z ras zaczyna grę w innym miejscu świata gry. W świecie Feo (tak nazywa się Świat gry) na początku jako nowicjusz dostaniesz specjalne błogosławieństwo, które podniesie Twoje zdolności na pewien czas - po to aby Twoja postać nie zginęła zbyt szybko :)

Głównymi zadaniami w grze Wojna Smoków to walka z potworami, za pokonanie których dostajemy pieniądze, mikstury (np. eliksir życia) i czasem unikatowe przedmioty. Przy niektórych potworach niekiedy będzie wykrzyknik - oznacza to, że potwór jest już uwikłany w jakąś walkę. Oczywiście my możemy dołączyć się do nawalanki. Jeżeli jesteś hardkorem i w walce uczestniczy wiele potworów, możesz spodziewać się o wiele lepszych nagród niż w przypadku walki 1 vs 1. W takich walkach warto wykorzystywać superciosy, których nauczyliśmy się, np. na jakimś potworze możemy wykonać supercios: Atak węża(przeciwnik będzie tracił 40 punktów życia w ciągu 60 sekund) lub Wściekłość Pantery (siła ciosu zwiększy się o 35%). Taki atak napewno na długo utkwi w pamięci naszemu przeciwnikowi.

Najważniejsze! Zdobyte trofea nosimy do przywódców ras - smoków (u ludzi jest to biały smok, a u magmarów czarny smok). Dzięki trofeom przybliża się zwycięstwo jednej rasy nad drugą.

Z czasem będziemy musieli także niestety uczyć się.. i pójdziemy do nauczyciela po misje np. będąc rybakiem potrzebna będzie nam wędka. Wędką będziemy łowić ryby, po to aby z złowionych ryb można było zrobić eliksiry.

Jednak aby grać w grę War Of Dragons musimy ściągnąć program na dysk.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Adres gry: warofdragons.pl

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: