The Nuclear Wastelands to polska gra MMORPG, stworzona na swoim własnym silniku. Akcja gry toczy się w przyszłości, na pustkowiu - pozostałościach po znanej nam Polsce.

The Nuclear Wastelands

The Nuclear Wastelands to polska gra MMORPG, stworzona na swoim własnym silniku. Akcja gry toczy się w przyszłości, na pustkowiu - pozostałościach po znanej nam Polsce.

Opis gry

The Nuclear Wastelands to polska gra MMORPG, stworzona na swoim własnym silniku.
Akcja gry toczy się w przyszłości, na pustkowiu - pozostałościach po znanej nam Polsce. Wybuch bomb atomowych niemal doszczętnie zniszczył ludzkość. Przeżyli tylko nieliczni, którzy ukryli się w schronach atomowych.
Po wielu latach, w końcu wyszli na powierzchnię i starają się odbudować świat. Niestety, po wyjściu ze schronów nie zobaczyli tego co pamiętali. Piękne i olbrzymie miasta zamieniły się w totalną ruinę. Warszawa, Wrocław, Łódź, Gdańsk... Te miasta już nie istnieją. Podobny los spotkał, każde inne miasto. Cała Polska, Europa, świat zmienił się w zgliszcza, ruinę i pustkowie...

Czy świat uda się podnieść i stworzyć go takim, jakim był kiedyś?
Na pewno nie w ciągu kolejnego tysiąclecia, ale to jak będzie on wyglądał zależy dziś od Ciebie! Możesz pomóc w jego odbudowie, zakładając swoje miasta bądź firmy lub zostać pustynnym wędrowcem - zwiedzaj pozostałości po stolicy, ruiny największych polskich miast, dowiedz się co stało się ze światem i staw czoła niebezpieczeństwom spotkanym na pustkowiach.
Walcz z bandytami i zmutowanymi zwierzętami. Odwiedź niecywilizowane osady i pomóż znajdującym się tam ludziom lub zniszcz ich z pełnym okrucieństwem - przecież teraz, kiedy świat upadł, o wiele łatwiej jest zrobić coś, czego wcześniej pilnowały władze.
Jeśli wciąż Ci mało - załóż swoją organizację i współpracuj z innymi graczami, stwórz swoją gazetę, albo weź udział w wyścigach \"dookoła pustkowia\" - zapisz się do ligi kierowców i rywalizuj z innymi ścigając się po zniszczonych miastach. Im lepsze Twoje umiejętności, tym większa szansa na awans do wyższej ligi.
To czym się będziesz zajmował zależy od Ciebie. Nie zmarnuj takiej okazji... w przeciwnym razie, zgnijesz na środku pustkowia i nikt Ci już nie pomoże...

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Adres gry: www.nuclear-wastelands.pl

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: