Gra z połączeniem surealistycznego świata, trochę z czasów I Wojny Światowej, trochę rycerstwa oraz futurystyki.

TauriWorld

Gra z połączeniem surealistycznego świata, trochę z czasów I Wojny Światowej, trochę rycerstwa oraz futurystyki.

Opis gry

W Tauri World gra rozgrywa się na wyspach. Na początku dostajemy wyspę na której mamy już kilka postawionych budynków, takich jak np. Tartak i Wiatraki. Nasze główne zadanie na początku gry to rozwinąć swoją wyspę, dzięki temu będziemy mogli osiedlić inne pobliskie wyspy.

W Tauri World możemy korzystać z 4 surowców: drewno, metal, kryształ i energia. Np. rozbudowując swój główny budynek - Miasto przyspieszamy budowę innych budynków o pewien procent.
Do ciekawych budynków w grze należy Centrum Wywiadu i Kontrwywiadu, w którym możemy werbować szpiegów, dzięki którym będziemy mogli szpiegować innych graczy.

Na początku gry możemy szkolić policję miejską, z czasem będziemy mogli robić ciężkie maszyny kroczące i wozy pancerne. Oprócz jednostek lądowych w TauriWars możemy budować statki latające, chociażby takie jak holowniki, czy latającą fortecę. Z czasem chcąc wzmocnić naszą flotę będziemy musieli wynajdować nowe technologie(broń impulsowa, techniki broni dźwiękowej), dzięki temu nasze pojazdy będą silniejsze.

Ciekawym aspektem gry Tauri World są bohaterowie, których możemy kupić w Gilgii Handlowej. Dzięki bohaterom zyskujemy pewien bonus do naszych działań np. mając generała mają lepszy atak i obronę, stając się tym samym wytrwalsze w boju.

Jako ciekawostkę warto wiedzieć, że na początku gra Tauri World nazywała się TauriWars.

Gra Tauri World to na pewno ciekawa pozycja dla fanów strategii, którzy lubią rozwijać swoje miasta, handlować i atakować innych graczy.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

1. Bardzo fajna grafika.
2. Używa AJAXa (jeśli ktoś cię atakuje dostajesz informację bez odświeżania strony).
3. B. dużo technologii, budynków i statków.
4. Statek który można rozbudowywać - latająca forteca.
5. Kolonizacja zarówno innych wysp jak i innych planet.

Adres gry: t1.tauriworld.pl

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: