Zostań odkrywcą Zaginionego Kontynentu.

Tanadu

Zostań odkrywcą Zaginionego Kontynentu.

Opis gry

Tanadu to interesująca gra, w którą możesz grać przez przeglądarkę internetową lub uwaga... przez swoje gg (aby grać w Tanadu przez gg musisz mieć zainstalowaną conajmniej 10 wersję gg, tam po prawej stronie musisz kliknąć na Nowość).

Ci gracze, którzy grali chociażby w taki hit jak Heroes of Might and Magic szybko odnajdą się w grze, ponieważ Tanadu jest zwodniczo podobna. Tanadu to bogaty świat, w którym tysiące graczy rywalizuje o chwałę i władzę nad tajemniczą, magiczną substancją.

W Tanadu mamy trzy rasy: elfów, ludzi i orków, przy czym każda rasa posiada unikalne jednostki bojowe, specjalnie umiejętności, jak również różni się wyglądem.

Posiadając swoje królestwa musimy je rozwijać, jak również dbać o swoich herosów, którzy staną na czele Twoich armii i pokażą jak są odważni w bitwach. Nasi bohaterowie, którzy zdobywają doświadczenie, mają morale (im masz większe morale tym więcej jednostek może Ci służyć). Bohaterowie noszą artefakty (w grze jest ich ponad 2000!) znacznie podnoszące siłę armii.

Ciekawostką w Tanadu jest to, że na gadu gadu możesz dodać Edgara - bota, który będzie Ciebie informować o nowościach i zmianach w grze, jak również będzie odpowiadać na Twoje pytania, wystarczy mu wysłać tylko wiadomość help.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Adres gry: tanadu.com

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: