Najlepsze forum RPG wszech czasów !

Swiat Nocy

Najlepsze forum RPG wszech czasów !

Opis gry

Świat nocy to świat drapieżnych istot, które bynajmniej nie są ludźmi. To tu spełnią się Twoje najgorsze obawy. Wampiry, wilkołaki, czarownicy i zmiennokształtni są wśród nas, choć o tym nie wiemy. Rozprzestrzeniają się po całym świecie...
Mystic Falls żyje swoim tempem. Codziennie są nowe dostawy pączków, w parku można karmić ptaki. Ale niestety nie wszystko jest takie piękne... Młoda dziewczyna Elena Gilbert chodzi ze swoim bratem Jeremym do Mystic Falls High School. Dopiero co zginęli im rodzice w wypadku samochodowym. Oboje są załamali. W końcu królowa szkoły, Elena wpada na chłopaka tajemniczego chłopaka. Tak oto zaczyna się ich niesamowita przygoda. Ale każda przygoda ma swoją mroczną stronę. W miasteczku zaczynają się morderstwa. W końcu okazuje się, że przyjechał Damon, starszy brat Stefana. Obaj się w niej zakochują, bo przypomina im ich dawną miłość Katherine. Wkrótce Elena dowiaduje się, że bracia są wampirami. No i rozpoczął się trójkącik, bo Damon kocha Elenę, a ona kocha Stefana. A w dodatku do miasteczka przyjeżdża Katherine, która łamie Damonowi serce. Caroline zostaje przemieniona, wkracza w świat nocy, Bonnie doskonali swe zdolności, a Jeremy zaczyna czuć do niej mięte. Do MF przypływa coraz więcej wampirów, w tym Pierwotni: Klaus i Elijah. Elena dowiaduje się o klątwie, a bracia i jej przyjaciele chcą ją przed nią obronić. Tyler nie jest już tylko niegrzecznym chłopcem. teraz jest wilkołakiem. I zakochuje się Caroline, chociaż ich potomkowie byli śmiertelnymi wrogami.
Do Mystic Falls sprowadza się rodzina Cullenów z Forks. Salvatorowie są zaintrygowani potomstwem Edwarda i Belli. Stefano zaczyna lubić rodzinę Cullenów, bo są na tej samej diecie co on. Ich wszystkich przyciągają tu krzyżujące się linie mocy.
Na wakacje Manhattańska elita zostaje wysłana do Mystic Falls na obóz. Jednak elita nie jest taka grzeczna. I nigdy nie była. Uciekają i zaczynają rozkręcać imprezy w MF, choć nie wiedzą o istnieniu świata nocy.
Na domiar złego w ślad za Cullenami przyjeżdża rodzeństwo Winchester - łowcy, którzy zajmują się nie tylko wampirami, ale wszystkimi istotami o nadnaturalnych zdolnościach.
Czy Mystic Falls zostanie zniszczone przez mroczne siły? Czy zostanie uratowane? Czy to tu rozegra się ostateczna wojna o ukochaną?

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJII !!!

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Jest to jedyne forum na którym połączono 4 różnych filmów i seriali:
Pamiętniki wampirów, Zmierzch, Plotkarę oraz Nie z tego świata.

Adres gry: www.swiat-nocy.czo.pl

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: