W grze strategicznej SpaceInvasion zostaniesz dowódcą swojego kosmicznego mocarstwa, zdobywasz planety, zakładasz kolonie i bronisz swojej własności.

SpaceInvasion

W grze strategicznej SpaceInvasion zostaniesz dowódcą swojego kosmicznego mocarstwa, zdobywasz planety, zakładasz kolonie i bronisz swojej własności.

Opis gry

SpaceInvasion - gra strategiczna, która uczyni Cię władcą uniwersum.
W grze strategicznej SpaceInvasion zostaniesz dowódcą imperialnego mocarstwa kosmicznego. Będziesz zdobywał niezbadane planety, zakładał kolonie i wydobywał surowce. Zbuduj sobie w tej grze strategicznej przemysłową infrastrukturę i instalacje obronne dla jej ochrony. Instalacje te są konieczne, bo w SpaceInvasion roi się od wrogów, którzy chcą się wzbogacić Twoim kosztem. Nie dopuść do tego i broń swej własności, w końcu ciężko na to pracowałeś, a bez bazy nie masz szans w SpaceInvasion, bez bazy jesteś niczym w bezkresach kosmosu.

Walcz sam w międzygalaktycznych bitwach SpaceInvasion lub połącz się z innymi tworząc gigantyczne sojusze. Bez względu na to, jaką podejmiesz decyzję, najważniejsze w tej grze strategicznej jest posiąść sztukę strategicznego prowadzenia wojny, aby zostać najpotężniejszym admirałem floty. Dzięki technicznym możliwościom zdobywasz ważne informacje o swoich przeciwnikach i możesz je wykorzystać do swoich celów. Także fabryka broni ma dla Ciebie parę niespodzianek jak nowoczesne eskadry, z którymi możesz wyruszyć na kosmiczne podboje. Nie daj na siebie długo czekać. Zostań mistrzem strategii w SpaceInvasion.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Adres gry: www.spaceinvasion.pl

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: