Shinnobi - Gra Naruto. Zobacz PBF inny niż wszystkie...

Shinnobi

Shinnobi - Gra Naruto. Zobacz PBF inny niż wszystkie...

Opis gry

Masz dość PBFów o Naruto. Myślisz że widziałeś już wszystko? Męczą Cię dzieci NEO z 2-wyrazowymi postami i barakiem wyobraźni? Uważasz, że nic już Cie nie zaskoczy? Zobacz jak bardzo się mylisz!

Każdy poszukujący pbf w realiach naruto natkną się na miliony nędznych forów o identycznym wyglądzie i zasadach. Chciałabym Wam przedstawić PBF zupełnie inny niż wszystkie....

Jeden z największych PBF o tej tematyce. Forum powstało w przeciągu 2 dni i już po 10 dniach miało ponad 30 użytkowników. Nie znajdziecie tu zwyczajnych grafik które przewijają się ciągle przez fora o tej tematyce. Forum estetyczne i wykonane na najwyższym poziomie. Zarówno graficznym jak i technicznym. Przejrzysty system gry ułatwia posługiwanie się PBFem.
Forum posługuje się sprawdzonym systemem rozwoju postaci opartym na liczbie postów. Nowe techniki (zarówno te z anime jak i wymyślone przez użytkowników) tworzy uczy się w zależności od liczby postów.
Znajdziecie tu niemal wszystkie ważniejsze wioski, które pojawiły się w anime Naruto. Wprowadziliśmy wszystkie klany dostępne zarówno w Mandze i Anime przez co mamy wielu wybitych użytkowników którzy mimo że nie należą do osławionych klanów Uchiha czy Hyuuga posiadają kekke genkai na podobnym poziomie.

Forum posiada opisane prawie wszystkie techniki jakie tylko znajdują się naruto co umożliwia użytkownikom na dopracowanie własnych postaci na wysokim poziomie bez zbędnego marnowania czasu, na szukanie po Internecie potrzebnych jutsu.
Walka i wszystkie przygody odbywają się pod nadzorem mistrzów gry, którzy odgrywają rolę losu. Walka nie jest oparta na statystykach chodź są one wprowadzone do gry i wliczają się w system rozwoju postaci, ale są to jedynie punkty odniesienia dla graczy i MG które ułatwiają grę (np 1.5 metrowa dziewczynka nie podniesie 120 kg mężczyzny). Walki odbywają się na zasadzie opisów ataków/uników które wykonuje użytkownik. Im zachowanie jest lepiej opisany tym większa szansa na to by MG pozwolił na udany atak. Ogólnie gra opiera sie na pisaniu. Wszelkie nauki jutsu, zdolności polegają na pisaniu historii związanych z tym. NIE UŻYWAMY KOSTEK ANI SKOMPLIKOWANYCH OBLICZEŃ NA PODSTAWIE STATYSTYK. WALKI I GRA ODBYWAJĄ SIĘ NA PODSTAWIE OPISÓW, I OCENY MG
Gra istnieje od ponad dwóch lat i posiada własną historię (znacznie różniącą się od tej przedstawionej w Anime Naruto), której nie będę tu prezentowała żeby nie zanudzić nią czytelników. Forum posiada liczne teledyski i chętnie podejmuje współpracę z innymi stronami.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Należało by zapytać naszych graczy. Oni najlepiej odpowiedzą na to pytania. Może to niepowtarzalny klimat? Może miła atmosfera? Może wygląd albo opracowanie? Każdy powie że zainteresowało go coś zupełnie innego. Dlaczego Warto? Sami musicie to ocenić.

Adres gry: www.shinnobi.cba.pl

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: