Santic.pl to w pełni darmowa, tekstowa gra RPG z elementami strategii i ekonomi rozgrywana przez przeglądarkę. W świecie o realiach wczesnego średniowiecza z elementami magii spotkasz wielu graczy z całej Polski, którzy wcielając się w swoje postacie przeżywają przygody i  plotkują w Karczmie.

Santic

Santic.pl to w pełni darmowa, tekstowa gra RPG z elementami strategii i ekonomi rozgrywana przez przeglądarkę. W świecie o realiach wczesnego średniowiecza z elementami magii spotkasz wielu graczy z całej Polski, którzy wcielając się w swoje postacie przeżywają przygody i plotkują w Karczmie.

Opis gry

Santic.pl to w pełni darmowa, tekstowa gra RPG z elementami strategii i ekonomi rozgrywana przez przeglądarkę. W świecie o realiach wczesnego średniowiecza z elementami magii spotkasz wielu graczy z całej Polski, którzy wcielając się w swoje postacie przeżywają przygody, plotkują w Karczmie i poznają wielu nowych znajomych. Miło spędzisz tutaj czas.

Przestajesz liczyć swoje kroki, podnosisz głowę i spoglądasz przed siebie. Widok sprawia, że twoje serce zaczyna bić szybciej. Bierzesz głębszy wdech i nie odrywasz już wzroku od celu swojej podróży. Jest nim ogromne, ciemne miasto ogrodzone potężnym murem. Z daleka widzisz fragment lekko oświetlonej dzielnicy mieszkalnej, duży zamek i ciemny labirynt. Schodząc powoli po wzniesieniu kierujesz się w stronę głównej bramy, jednej z czterech. Jest przeraźliwie cicho, jedyne co słyszysz to błoto niemiło mlaskające pod butami. Twój długi cień miga przed tobą w świetle księżyca. Po tak długiej wędrówce cieszysz się na widok wysokiego gwardzisty który stoi w bramie oświetlony pobliską latarnią. Bez słowa wskazuje ci Rejestr, grubą księgę okutą w metal leżącą na stole razem z piórem. Bez chwili zastanowienia podchodzisz do księgi z napisem "Rejestr mieszkańców" leżącej na stole. Odkładasz na bok swoją torbę podróżną i bierzesz do ręki pióro. Przez chwilę słyszysz tylko ciche skrobanie, spokojny oddech gwardzisty i twój szybki podekscytowany oddech. W ciemnym świetle latarni wypełniasz wymagane.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Adres gry: santic.pl

Opis konta premium

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: