Prastare Wrota to PBF stawiający przede wszystkim na storytelling i swobodę tworzenia

Prastare Wrota

Prastare Wrota to PBF stawiający przede wszystkim na storytelling i swobodę tworzenia

Opis gry

Odczuwasz w sobie pustkę, gdyż nigdy nie dane było Tobie stworzyć postaci o jakiej zawsze marzyłeś? Administratorzy PBFów mówili, że masz wolną rękę w kreowaniu swojej postaci, co następnie okazywało się kłamstwem? A może znalazłeś kiedyś w sieci grę Play by Forum, wyciągniętą z Twoich snów, jednak ograniczenia dotyczące postaci sprawiały, że gra okazywała się nieatrakcyjna?

Zapraszamy do gry na naszym forum! Prastare Wrota to PBF na którym Twoje sny, Twoje marzenia mogą przybrać rzeczywistą postać w świecie PBF!
Stwórz postać w świecie fantasy, taką jaką chcesz! Nikt nie narzuci ograniczeń, żaden administrator, żaden moderator! Istota którą wykreujesz, jej osobowość, wygląd, moce, wszystko co stworzysz będzie tylko i wyłącznie Twoim dziełem, nikt nie będzie miał prawa narzucić Tobie stylu gry, nikt nie powie, że Twoja postać nie ma prawa istnienia na forum!
(Jedynym ograniczeniem jest tu świat fantasy, po prostu żadnej technologii)

Forum jest przeznaczone tylko dla niewielkiej grupki graczy. W zależności ilu jest MG, taki jest limit. Każdy z nich zwiększa go o 5. Dzięki temu każdy może liczyć na odpis w terminie, a nie, że jeden MG będzie mieć na głowie ponad 10 osób. Dlatego radzę się spieszyć, albo jeśli chcesz pomóc - zgłoś się na jednego z MG.
Z powodu tak małej liczby aktywnych graczy, forum może wydawać się puste i martwe. Zapewniam jednak, że rozwijam je nadal, nawet jeśli aktualna liczba graczy wynosi 0. Forum to bowiem pełni swego rodzaju funkcję mojej osobistej encyklopedii gdzie dodaję swoje opisy ras, magii i innych rzeczy i zarazem pozwalam by inni mogli je polepszać. Dlatego z czasem encyklopedia ta będzie się coraz bardziej powiększać, do wręcz niemożliwych rozmiarów!

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

-Rozbudowana fabuła na wielu płaszczyznach, wielu antagonistów co pozwala na rozwijanie wątków niemalże każdego typu. Nie ograniczamy także naszych graczy - mogą tworzyć postacie jakie chcą o dowolnych rasach czy klasach. To oni kreują historię tego świata.
-Forum nie zniknie, nie zostanie nagle zamknięte - jest ono czynne bez przerwy, nawet jeśli aktualnie nikt aktywnie w nim nie uczestniczy - administracja ciągle rozwija projekt
-Niesamowicie rozbudowane uniwersum, setki opisów. Najlepsze w tym jednak jest to, że gracze sami mogą wypełniać bibliotekę swoimi pomysłami, przez co nasz świat jest absolutnie oryginalny i niepowtarzalny.
-Każda postać ma przypisanego Mistrza Gry, który dostarcza przygód i rozgrywki. Dzięki temu nie będziesz się nigdy nudzić i nie musisz szukać towarzystwa w postaci innych graczy, którzy potem przepadają bez śladu i blokują twoją postać.
-Schludna i przejrzysta grafika pozwala na wygodne korzystanie z forum również na smartfonach i tabletach, dzięki czemu możesz być z nami zawsze i wszędzie!
-Posiadamy liczne proste i przydatne rozwiązania takie jak np. Pole Profilu "Aktywność" gdzie każdy może napisać jak często wchodzi na forum i odpisuje. Pozwala to na łatwiejsze dopasowanie się do wspólnych wypraw.
-Proste statystyki powstałe tylko dla celów zbalansowania umiejętności postaci, a nie ich ograniczenia.
-Liczne frakcje o rozbudowanej historii do których mogą dołączyć postacie graczy. Wiele ras posiada także wewnętrzne organizacje i hierarchię co daje niesamowity wybór ścieżki rozwoju już na samym początku rozgrywki.
-System Sławy, który w bardzo widoczny sposób ma wpływ na rozgrywkę postaci. Jesteś sławnym mordercą? Zostanie za tobą wystawiony list gończy. Jesteś sławnym, pławiącym się w luksusie bohaterem? Licz się z próbami ośmieszenia a nawet zamordowania przez zazdrośników.
-Jeśli chcesz spróbować czegoś innego, polecamy skorzystać ze Szczelin(Odpowiedniki Dungeonów z MMORPG) lub z Kasyna Starożytnych(Gry oparte o grę w mafię i nie tylko)

Adres gry: www.prastare-wrota.wxv.pl

Opis konta premium

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: