Pokemon PBF

PokeLazure PBF

Pokemon PBF

Opis gry

Podróżujesz już kolejne dnie. Zmęczenie daje się we znaki zarówno tobie jak i twoim Pokemonowym towarzyszą. Udaje przedrzeć Ci się przez klify gdzie surowy teren łagodnieje, a twoim oczom ukazuje się kraina w której Człowiek i Pokemon są jednością, przeżywają przygody umacniając więź ich łączącą. \\\"Dołączysz do nas?\\\" Zapytała Cię jedna z trenerek wyciągając ku tobie dłoń.
Dołącz do nas, poznaj ludzi którzy tak jak ty lubią Pokemony a marzenie o podróży z nimi realizuje na naszym forum. Bez znaczenia jak duże jest twoje doświadczenie w grach Pokemon PBF, nasi użytkownicy z pewnością Ci pomogą! Nasze forum oferuje Ci rozrywkę nie tylko w grach ale i w działach:
- Gym Leader\\\'s- pokonaj liderów sal, członków słynnego Elite 4 każdego z 5 regionów!
- Safari Zone- przemierzaj polany, góry, jaskinie w poszukiwaniu pokemonów poza swoją grą.
- Miasto- Miejsce gdzie możesz kupić zarówno pokemona jak i przedmioty, sam także sprzedawaj swoje zdobycze. Wyzwij innego użytkownika do walki lub trenuj siłę swojego pokemona w Dojo
- Laboratorium Dr. Curta & Dr Lilie- Poznaj naszych profesorów, zdobywaj DNA i wymieniaj je na Pokemony. Tu także będziesz mógł zaadoptować nowego pokemona.
- System Titles- Kolekcjonuj pokemony i odbieraj tytuły za posiadanie ich.
Oraz wiele wiele innych! Nasze forum wciąż się rozwija.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Forum ciągle się rozwija przez co samo się nakręca.
MG mają wolne miejsca więc można się zapisywać.
Cały czas poszukujemy nowych MG.

Adres gry: www.pokelazure.pl

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: