Tutaj gra się herosem, pół czlowiekiem pół bogiem. Jeśli jesteś chętny by stać się jednym z nas to zapraszam.

Percy Jackson PBF

Tutaj gra się herosem, pół czlowiekiem pół bogiem. Jeśli jesteś chętny by stać się jednym z nas to zapraszam.

Opis gry

Witaj, człowieku. No... może nie do końca człowieku. Otóż zakładam, że skoro znalazłeś się właśnie tutaj, w tym miejscu, to nie jesteś znowu takim sobie zwykłym śmiertelnikiem. Zawsze to podejrzewałeś, prawda? Że jesteś inny niż reszta, wyjątkowy, a może po prostu... masz nierówno pod sufitem. Jeśli tak nie jest, jeśli zawsze uważałeś się za kogoś zwykłego, niczym nie wyróżniającego się człowieka, to dam Ci dobrą radę: opuść to miejsce jak najszybciej i nie czytaj reszty, ponieważ i tak tego nie pojmiesz.

A teraz powiem Ci coś, niezwykły człowieku. Jesteś osobą półkrwi, półbogiem. I pewnie z góry domyśliłeś się, że jesteś Herosem.
Pytasz się, jak to możliwe? Mówisz : Przecież moi rodzice byli zwykli, normalni. Tato był księgowym, a mama zmarła, jak byłem maleńki lub To bzdura! Mój tato jest lekarzem, a moja mama pracuje w urzędzie!
Tak uważasz ? A masz jakiś dowód na to, że twoja mama zmarła, skoro jej nie pamiętasz? Nigdy nie zastanawiało Cię, czemu wcale nie jesteś podobny do swoich rodziców?
Odpowiedź jest prosta. Jedno z nich jest bogiem.
Dalej mi nie wierzysz? To posłuchaj tego : nie możesz usiedzieć pięć minut w jednym miejscu, masz problemy z odczytaniem najprostszych wyrazów, masz kiepskie oceny, wyleciałeś już z kilku szkół bo stwierdzono u ciebie ADHD i dysleksję i dałbyś sobie uciąć rękę, że jak byłeś mały, to widziałeś faceta z jednym okiem i kobietę ze skrzydłami nietoperza!
Brzmi znajomo, Herosie, nieprawdaż ?
Teraz, skoro już wiesz, kim jesteś, to jak najszybciej musisz udać się do Obozu Herosów. Skoro Ty to wiesz, to Oni też już wiedzą i będą chcieli Cię dopaść. Jesteś w ogromnym niebezpieczeństwie. Śpiesz się. Zegar tyka, a mityczne potwory czają się na każdym kroku. Teraz możesz zaufać tylko sobie.

Witaj w Obozie Herosów !


O kurwa mam do tego dostęp

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Dlaczego warto grać w tą grę? Co za dziwne pytanie. Forum jak forum, nie będziemy mówić ,że jesteśmy najlepsi czy coś w tym rodzaju bo to nie prawda. Są lepsze fora, ale jeśli lubisz przebywać w gronie miłych i sympatycznych graczy to zapraszam.

Adres gry: rpgjp.iforums.pl

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: