W uporządkowanym świecie wampirów i dampirów nastąpił rozłam..

Ostatnia z Sovereign

W uporządkowanym świecie wampirów i dampirów nastąpił rozłam..

Opis gry

W uporządkowanym świecie wampirów i dampirów nastąpił rozłam. Ostatni władcy z rodu Sovereign zostali zamordowani, nastąpiła rewolucja i na tronach zasiadły dwie dyktatorki Katherine Penalty i Alice Break. Jednak według legendy istnieje zagubiony potomek dynastii, który został ukryty w ludzkim świecie. Na obrzeżach małej wioski żyje rodzina Fate. Nastoletnia Nicole nękana jest koszmarami, których nie rozumie. Jest święcie przekonana, że zaczyna wariować. Pewnej nocy jednak wszystko nabiera głębszego sensu. Puzzle układanki zwanej życiem zostały uporządkowane. Dziewczyna jest tą, która może stanąć na czele rewolucji i wyzwolić wampiry i dampiry spod rządów dyktatorek. Nie jest sama, wspierają ją starzy przyjaciele i nowi… Jednak czy wszyscy są tymi za których się podają? Dziewczyna nie zna zasad rządzących światem wampirów. Na każdym kroku czekają na nią strzygi, gdyż wiążą ją z niejakim Derekiem Gloomem – mężczyzną, który zalazł za skórę przywódcy strzyg… (...)

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Ponieważ fabuła nie jest ściągnięta z jakiegoś filmu czy serialu. Administratorzy sami pisali fabułę jako opowiadanie które jeśli chce się poznać trzeba zagrać. Forum jest nowe więc nie wystraszcie się. Poszukujemy postaci fabularnych.

Adres gry: www.lastsovereign.czo.pl

Daj punkt dla gry:

Podobne gry:

 • Last Arena
  Gra MMO RPG w której wcielasz się w wojownika. Trenujesz, zdobywasz, walczysz i dążysz do zwycięstwa! To wszystko czeka właśnie na Ciebie! Zagraj już dzisiaj za darmo.

  Tagi: last arena, rpg, via www,
 • Dragon
  Przeżyj największe przygody w świecie Dragon Ball! Trenuj, by stań się najsilniejszym wojownikiem ery! Podróżuj po całej galaktyce odkrywając niezwykłe miejsca! Wybierz drogę swojego wojownika, którym uratujesz lub zniszczyć wszechświat!

  Tagi: dragon ball, forum, pbf, smocze kule, vegeta, ziemia, namek, ,
 • StalkerPBF
  Stalker PBF jest pbfem rozgrywającym się w świecie znanym z serii gier S.T.A.L.K.E.R.(a właściwie jej pierwszej części, Cienia Czarnobyla)

  Tagi: stalker, ukraina, czarnobyl, postapo, postapokalipsa, rpg, pbf, play by forum, ,
 • AgornGame
  Gra SW pbf

  Tagi: Star Wars, Gwiezdne Wojny, PBF, ,
 • NewNaruto
  NewNaruto jest to PBF stworzone dla graczy gier fabularnych. Grę tę cechuje duży nacisk na system walki typowo dla RPG. Zasady zostały opisane na tyle, aby zrozumieć je bez potrzebny ciągłe pytania się lub niedociągnięć. NewNaruto jest grą fantasy osadzoną w świecie Ninja z popularnej anime Naruto.

  Tagi: naruto, pbf, rpg, gra, fabularna, przygodowa,
 • Ocean City
  Cała historia rozgrywana jest w mieście Ocean City.

  Tagi: ocean city, pbf,