OGame to internetowa gra rozgrywana w kosmosie.

OGame

OGame to internetowa gra rozgrywana w kosmosie.

Opis gry

OGame - gra legenda, którą znają chyba wszyscy gracze, którzy kiedykolwiek grali w jakąkolwiek grę przez przeglądarkę internetową. Akcja gry rozgrywa się w kosmosie. Gracz wraz z początkiem gry dostaje do dyspozycji jedną planetę matkę, na której rozpocznie budowę swojego imperium. Poprzez rozwój militarny oraz infrastruktury pokieruje swoimi badaniami by stać się jednym z najpotężniejszych graczy w grze.

Gra OGame to nie tylko rozwój własnych kolonii, ale również pertraktacje handlowe i ekonomiczne z innymi graczami. Dzięki zawieranym znajomościom oraz wymianą handlowym gracz zyskuje stałych dostawców surowców (metalu, kryształu lub deuteru).

Dzięki prostemu systemowi, gracz może założyć swój własny sojusz, by móc później prowadzić wojny z innymi wrogimi sojuszami lub dołańczać się do koalicji przeciwko innym sojuszom.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

1. Nowe Światy zwane Uniwersami mają bardzo dużą liczbę aktywnych graczy (dla niektórych np. początkujących graczy to może być minus, ponieważ wtedy narażeni są na ataki graczy, którzy wiedzą jak się rozwijać),
2. Gra jest bardzo łatwa w zrozumieniu, a opanowanie gry nie stwarza większych problemów.
3. Jeżeli, ktoś lub wciągające gry na wiele godzin - ta gra jest dla tej osoby właśnie odpowiednia.

Adres gry: ogame.pl

Opis konta premium

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: