Interesująca gra przez forum.

Mystic Falls

Interesująca gra przez forum.

Opis gry

Mystic Falls to małe miasteczko położone gdzieś w stanie Virginia o populacji, liczącej około 7 tys. Kto by pomyślał, że właśnie to miasteczko jest tak szczególne?

Cofnijmy się do roku 1860. Thomas i Honoria Fell, William Forbes, Jonathan Gilbert, Benjamin i Barnette Lockwood oraz Giuseppe Salvatore.
Pięć nazwisk i siedem osób. Tworzyli oni Radę Założycieli.
To właśnie te znakomitości okiełznały dzikie ziemie Mystic Falls, budując tam swoje domy, bary… To oni nadali miasteczku status i nazwę, a także charakter.

Minęły 4 lata a ziemie zaludniały się w błyskawicznym tempie, budząc zainteresowanie nie tylko w świecie ludzi… Mystic Falls zostało ulokowane przez naturę w miejscu, gdzie krzyżowały się moce.
Brzmi jak bajka?
Założyciele wiedzieli od samego początku. Ich spotkania nie były spotkaniami dotyczącymi administracji miasta, lecz jego obrony.
Dzikie „zwierzęta” zaczęły atakować mieszkańców, rozrywając ich szyje na strzępy.
Nie zajęło dużo czasu nim władze miasta dowiedziały się o istnieniu legendarnych stworzeń. Czarownice na czele z Emily Bennett współpracowały z Salvatorem i spółką.
Giuseppe jednak przez długi czas nie wiedział co działo się pod jego dachem. Damon i Stefan Salvatore – jego synowie – wdali się w romans z wampirzycą Katherine Pierce.

Upłynęło kilka miesięcy, może nawet i kilkanaście, zanim Założyciele postanowili skończyć z tym co wyprawiało się w ich miasteczku.
Uzbrojeni w drewniane kołki i kagańce nasączone werbeną ruszyli na zarazę, która atakowała ich własność. Po ciężkiej walce złapali 27 wampirów, w tym Katherine i uwięzili ich w tajemnej krypcie, w której mieli spłonąć. Bracia Salvatore zostali zastrzeleni w tej potyczce przez własnego ojca.
Giuseppe nie mógł znieść „zdrady” swoich synów, którzy za wszelką cenę bronili wspólnej kochanki. Nie przewidział jednak, że ta poiła ich swoją krwią, co przemieniło ich po śmierci w wampiry. Starszy z braci wybłagał czarownicę - Emily Bennett, która rzuciła na wampiry zaklęcie, dzięki któremu przeżyli ogień, a ich ciała zostały zasuszone, w taki sposób że tylko ludzka krew mogła im przywrócić wszystkie czynności życiowe.
Nikt nie wiedział jednak, że Katherine nie było już wtedy w grobowcu… George Lockwood syn jednego z założycieli, a także wilkołak uwolnił Katherine z grobowca.
Wampirzyca uciekła z miasta i wróciła do niego dopiero po ponad 150 latach, konfrontując się ze starymi znajomymi – Damonem i Stefanem.

Teraz jest rok 2014.
Rada Założycieli nadal działa, jednak nie ma już takiej mocy.
Nadnaturalne kreatury zajmują ziemię miasteczka, obejmując w nim władze.
Tylko łowcy są w stanie stawić im czoła, broniąc pozostałą garstkę niewinnej ludzkości.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Adres gry: www.mystic-fallsrpg.wxv.pl

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: