Szkoła dla modeli z całego świata w Mediolanie!

Model Art School

Szkoła dla modeli z całego świata w Mediolanie!

Opis gry

Kilka miesięcy po śmierci Tiffany Rose, najlepiej zarabiającej modelki, uczęszczającej do Model&Art School reputacja szkoły staje pod dużym znakiem zapytania. Policja stara się rozwiązać zagadkę, dyrektor zaciera ślady, wszyscy kłamią, przyjaciele wymyślają zemstę, ale… nie wiadomo, w którą stronę ma być ona skierowana. Nie martwią się tylko \"normalni\" uczniowie MAS. Odeszła najlepsza, „królowa pszczół”, elitarna wyjadaczka, największa suka, nie dziwne, że zamiast spotkań upamiętniających i ciemnych strojów wszyscy ostro imprezują, pijąc za swoje zdrowie. Kilka uczniów chce rozwiązać zagadkę, dowiadują się coraz więcej, oskarżają innych, co nie spotyka się z ogólnym uznaniem, dlatego wypadają na zbity pysk, z głośnym hukiem elity. Teraz nie zostaje im tylko sprawa Tiffany, – ale jeszcze zemsty na, powszechnie mówiąc, elicie, która się gruntownie przegrupowała po śmierci królowej. Na czele kliki stanęła Chastity Mitchell, trzecioklasistka z ogromnym uznaniem w świecie mody. O dziwo nie jest zakochana w sobie i nie pragnie władzy – po prostu zawsze była na drugim miejscu, zaraz po Rose i w tej chwili przejęła berło. Uczniom MAS podoba się to bardzo, bo nie są już prześladowani przez Tiffany, grupy zaczęły się przecierać. Ludziom tak, ale nie samej, dumnej, elicie. Działa ona w sposób nieczysty i bezuczuciowy – byleby Mitchell trafiła tam, gdzie jej poprzedniczka. Rozgrywa się walka o władzę, poznanie prawdy, ale także o sławę, pieniądze, wybicie się, ponieważ szkoła tylko pomaga w karierze, tak naprawdę trzeba mieć ogromny talent i włożyć wiele pracy, w to, co się robi, by coś osiągnąć. Dlatego uczniowie harują od rana do nocy, by być jak najlepszym. Sprawy, oczywiście, z biegiem czasu komplikują się jeszcze bardziej. Szkoła narzuca od nowego roku szkolnego niesamowity rygor – nie są to zasady do końca czyste i dobre dla uczniów, pod względem zdrowotnym i psychicznym. Niepisany regulamin, który zgotuje niejednemu wiele problemów. Znajduje się w nim na przykład zakaz posiadania partnera, spożywania jakichkolwiek używek, stosowanie wyznaczonej diety, często nie adekwatnej do rzeczywistej wagi, pozwolenie dla nauczycieli do stosowania przemocy psychicznej, by „zachęcić ucznia do pracy”, zakaz mówienia czegokolwiek o Rose, i wiele innych, równie pozbawiających wolności reguł. Nikt nie może z tym walczyć pod groźbą wyrzucenia ze szkoły… Ponadto zaczynają nadchodzić „pozagrobowe” wiadomości od Tiffany, skierowane w różne strony i zaczyna działać strona, która opisuje każdy krok elity i tych spoza niej. Wszyscy oczywiście oczekują najgorszego…, Ale jak na razie traktują to jak głupi żart. Tak, więc moi drodzy przygotujcie się na pokręcone życie Model Art School. Szkoły dla najlepszych, która jest pierwszym szczeblem do ogólnoświatowej kariery każdej modelki i każdego modela. I wiecie co? Teraz może się zdarzyć naprawdę wszystko...

1 rok później...

Po roku nieobecności królowa wróciła na tron! Elita, która już niedługo może nią nie być oraz \"byli elitowcy\", którzy starali się rozwikłać zagadkę Tiffany Rose - najlepszej modelki MAS, przegrupowuje się. Nie wiadomo komu ufać, kto jest Twoim przyjacielem, a kto wrogiem. Rose skrywa wiele tajemnic, które mogą wyjść na jaw i zrobić krzywdę nie tylko jej sobie i swojej reputacji, ale także szkole i uczniom MAS. Toczy się walka o tron, której wynikiem są coraz to nowsze skandale, które mogą wpłynąć na dalsze funkcjonowanie szkoły dla modeli i modelek z całego świata - Model Art School. Miłość przeplata się tutaj z nienawiścią, zwycięstwo z porażką.
Plotkara, która przewrotnie podpisuje się jako T.R. depcze po piętach nawet nauczycielom, ujawniając ich najgorsze sekrety. Kto to jest? Okaże się już niedługo! W każdym bądź razie będzie to tak samo wielka niespodzianka jak ta, że Tiffany ma dzidziusia z własnym nauczycielem, a może i nawet większa.
Wejdź do świata uczniów tej elitarnej, prestiżowej szkoły w Mediolanie, stolicy mody i przekonaj się na własnej skórze jak to jest być sławnym, pięknym i bogatym!

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Może temat nie jest zbytnio zachęcający, lekko oklepany, ale naprawdę - warto. Długo wybierałam \"o czym może być moje forum\", a życie w różnych miastach czy kolejny pbf o wampirach czy innych stworach to by był następny niewypał. Bez obrazy.
Gwarantujemy po pierwsze - miłą atmosferę. Zżywamy się ze sobą i traktujemy jak przyjaciół. Tworzy to naszą grę jeszcze lepszą. Możemy porozmawiać na wiele tematów, pomagamy sobie nawzajem.
Po drugie staramy się o porządek na forum, na co większość potencjalnych użytkowników bardzo patrzy. Przejrzystość i doinformowanie przede wszystkim.
Po trzecie na forum wiele się dzieje, dzięki czemu świetnie się na nim bawimy. Co chwilę są organizowane lekcje, imprezy, akcje, i wiele, wiele innych, na których wszyscy są mile widziani.
Po czwarte na naszym forum nie istnieje \"grupka rządzących użytkowników\", którzy mają własne tematy, nie dopuszczają innych, nowych użytkowników itd. WSZYSCY są mile widziani i od razu \"przygarniani\" do naszej ekipy :)
Mam nadzieję, że Cię przekonałam i do nas zawitasz :)
Serdecznie zapraszamy!

Adres gry: www.unbalancedpeople.czo.pl

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: