Stań się częścią Wschodniego Świata Fantasy i podziwiaj malownicze wioski i zapierające dech w piersiach krajobrazy.  Czekają na Ciebie niebezpieczne bitwy!  Znajdź swój sposób, aby stać się mistrzem sztuk walki i ocalić Świat od destrukcyjnego wpływu Kamieni Metin.

Metin2

Stań się częścią Wschodniego Świata Fantasy i podziwiaj malownicze wioski i zapierające dech w piersiach krajobrazy. Czekają na Ciebie niebezpieczne bitwy! Znajdź swój sposób, aby stać się mistrzem sztuk walki i ocalić Świat od destrukcyjnego wpływu Kamieni Metin.

Opis gry

Już od niepamiętnych czasów oddech Boga Smoka czuwa nad królestwami Shinsoo, Chunjo oraz Jinno. Niestety, nad fascynującym światem magii zawisło śmiertelne niebezpieczeństwo. Gwałtowne uderzenie Kamieni Metin nie tylko rozdarło kontynent i pozostawiło straszliwą pustkę, lecz także spowodowało olbrzymi chaos i zamęt wśród mieszkańców. Rozgorzała bezlitosna i niekończąca się wojna między królestwami. Dzikie zwierzęta przeistoczyły się w drapieżne bestie, zmarli ożyli i przeobrazili się w krwiożercze kreatury szerząc strach i przerażenie. Zostań sprzymierzeńcem Boga Smoków i walcz z mrocznym wpływem Kamieni Metin. Zbierz swoje siły i chwyć za broń, aby chronić swoje królestwo przed przyszłością pełną lęku, cierpienia oraz przed całkowitą zagładą!

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Adres gry: www.metin2.pl

Opis konta premium

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: