Marauderis - szepty w ciemnościach PBF

MARAUDERSI

Marauderis - szepty w ciemnościach PBF

Opis gry

Magiczny świat obejmuje serię strasznych morderstw. Jeden mugol po drugim traci życie za pomocą zakazanego zaklęcia, użytego przez czarodziejów. Odpowiedzialność za te zbrodnie biorą na siebie Śmierciozercy, którzy nie ukrywajmy sprzeciwiają się Ministerstwu Magii. Tajna organizacja budząca grozę i prowadzona przez Lorda Voldemorta, każdego dnia zyskuje siłę, zbierając coraz to nowszych zwolenników zainfekowanych ideą czystej krwi. Londyńskie plotki mówią nam, że zbliżają się straszne, ciemne czasy, ale póki co Ministerstwo Magii, jak zwykle, wstrzymuje się od głosu i nie ośmiela się przejść do działania. W Świecie Magii jest tylko jeden czarodziej, który stawia zdecydowany opór Czarnemu Panu, a jest to nie kto inny jak - Albus Percival Dumbledore. Dyrektor Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart tworzy ugrupowanie o nazwie Zakon Feniksa, którego celem jest ochrona czarodziejów i mugoli od Śmierciożerców i walki z Lordem Voldemortem. Coraz więcej osób stoi przed wyborem, za którą grupą iść. Czy walczyć o dobro, które wygrywa jedynie w bajkach, czy wybrać zło i cieszyć się chwałą, za cenę życia niewinnych osób. Śmierciożercy postanawiają działać i wprowadzają cytadelę do Hogwartu, gdzie mają nadzieję pozyskać nowych współpracowników spośród młodych studentów - jeszcze nie do końca przekonanych o słuszności swoich wyborów.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Każdy może być kowalem własnego losu, to od Ciebie zależy jak poprowadzisz swoją postać i czy będzie ona ociekająca słodyczą czy z mordem w oczach. Pamiętasz książki J.K.Rowling? Teraz będziesz miał/miała okazje zagrać razem z nami. Jeśli szukasz czegoś mrocznego, zawsze marzyłeś by zostać Śmierciożercą a może masz słabość do Zakonu Feniksa lub Hogwartu ta strona jest dla Ciebie. Zarejestruj się już dziś i przeżyj przygodę razem z nami. Jedyne póki co Cię ogranicza to wyobraźnia!

- miła i przyjemna atmosfera
- rozgrywki prowadzone przez Mistrza Gry (MG prowadzi sesje grupowe jak i pojedyncze, czasami zupełnie niespodziewanie wpada z jakimś postem fabularnym, wprowadza postacie w prawdziwie czarodziejski i niebezpieczny świat magii).
- różne questy, możliwość brania udziału w misjach/eventach lub mini sesjach
- świat magii nigdy nie był tak blisko (możesz być zarówno uczniem Hogwartu, jak i nauczycielem czy dorosłym)
- Serdecznie zapraszamy każdego, większość postaci fabularnych jest dostępna
- zero kosztów ukrytych!
- ta gra zawsze będzie darmowa

Adres gry: www.draco-dormiens.wxv.pl

Opis konta premium

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: