Life in THE MAFIA, to nowoczesna gra gangsterska,  w której mamy za zadanie wybić się na sam szczyt mafijnej przestępczości. Celem gry, najprościej mówiąc, jest stworzenie najlepiej działającej organizacji przestępczej.

Life in THE MAFIA

Life in THE MAFIA, to nowoczesna gra gangsterska, w której mamy za zadanie wybić się na sam szczyt mafijnej przestępczości. Celem gry, najprościej mówiąc, jest stworzenie najlepiej działającej organizacji przestępczej.

Opis gry

Life in THE MAFIA, to nowoczesna gra gangsterska, w której mamy za zadanie wybić się na sam szczyt mafijnej przestępczości. Celem gry, najprościej mówiąc, jest stworzenie najlepiej działającej organizacji przestępczej. Aby zaistnieć w świecie Life in THE MAFIA będziesz musiał zmierzyć się z wieloma przeciwieństwami. Rozpoczynasz grę tylko z 10 tysiącami $, które przeznaczysz na budowę pierwszego lokalu.
Z czasem będziesz mógł wybudować ich więcej i stworzyć prawdziwie mafijne imperium (Do wyboru jest kilka rodzajów lokalów). Buduj lokale i rekrutuj w nich gangsterów, którzy będą je ochraniać, lub atakować wrogie.
Uzbrajaj swoich ludzi w broń, od zwykłego kastetu, poprzez pistolety, aż po prawdziwie niszczycielskie karabiny i granaty. Stwórz własną organizacje mafijną lub dołącz do istniejącej. Graj w kasynie i wygrywaj fortunę. Kupuj pojazdy i wystawiaj je w wyścigach o forsę. Tylko od Ciebie zależy, czy będziesz czyimś podnóżkiem czy Ojcem Chrzestnym jednej z organizacji. Dołącz do nas, i stań się gangsterem!

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Warto zagrać w tą grę, ponieważ jest to gra, która nie nudzi się po paru dniach, rywalizujemy z prawdziwymi graczami, nie botami i ma dużo ciekawych funkcji.

Adres gry: lifeinthemafia.pl

Opis konta premium

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: