Gra fantasy oparta na silniku Vallheru. Ukierunkowana na odgrywanie swojej postaci.

Khazbanar

Gra fantasy oparta na silniku Vallheru. Ukierunkowana na odgrywanie swojej postaci.

Opis gry

Twoja podróż mija powoli i spokojnie. Kolejne dni wędrówki wydają się stratą czasu. Czy aby na pewno obrałeś właściwą ścieżkę? Historia przekazywana z ojca na syna i kawałek starej, podartej już mapy powoli zaczynają być tylko starczym wymysłem. Kolejne dni mijają, a Ty wciąż dzielnie brniesz do przodu. Las. Trochę cienia i maleńki strumyk. Nareszcie możesz odpocząć. Przerwa w podróży trwa już drugi dzień. Nie chcesz odchodzić, a ciche i rosnące w spokoju drzewa wydają ci się nowym domem. Ale nie poddajesz się tak łatwo i wyruszasz dalej. W nieznane, w poszukiwaniu starego królestwa, o którym opowiadał ci twój ojciec. Mijają kolejne dni, aż w końcu natrafiasz na wąską i zadbaną leśną ścieżkę. Wstępujesz na nią w nadziei, że to właśnie ona zaprowadzi cię do celu. Następny dzień mija, a po nim jeszcze jeden. I docierasz na miejsce. Wielkie miasto, całe z kamienia, jest pierwszym widokiem, które ujrzą twe oczy. Przyglądasz się uważniej i dostrzegasz liczne ubytki w murach, które świadczą o burzliwiej historii tego miasta. Gdy podchodzisz bliżej zaczepia cię jeden ze strażników. Wszyscy są gościnni i nie ma problemu ze znalezieniem dla siebie jakiegoś domostwa.
- Dziadku! A my kiedy będziemy mogli wyruszyć? - z niecierpliwością krzyknęło kilkuletnie dziecko.
- Wy już nie musicie - odpowiada starzec - ja zrobiłem to za was.

Witaj w Khazbanar, wędrowcze. Po przekroczeniu granic krainy czekają na Ciebie liczne wydarzenia organizowane przez władców czy chociażby przez specjalnie wyznaczoną grupę osób - Szarą Eminencję. Gra z naciskiem na klimat połączony z mechaniką, oparta na mocno zmienionym silniku Vallheru z licznymi usprawnieniami i dodatkami.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

- 4 zróżnicowane gospodarczo miasta,
- zostań przedstawicielem jednej z wielu dostępnych ras,
- zostań częścią społeczności graczy i bierz aktywny udział w wydarzeniach gry,
- bierz udział w życiu gry podczas sesji organizowanych przez administratorów bądź Szarą Eminencję, wpływaj na losy krainy i żyjących w niej istot,
- gra stawiająca przede wszystkim na klimat, nie na mechanikę.

Adres gry: www.khazbanar.net

Opis konta premium

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: