Zatrzymaj ekspancję średniowiecznych władców.

KhanWars

Zatrzymaj ekspancję średniowiecznych władców.

Opis gry

Nie wszyscy wiedzą, ale Khan Wars okrzyknięta została grą roku 2008. Khan Wars to strategiczna gra rozgrywana w czasach ekspansji Hunów. Do wyboru od razu po rejestracji mamy jedną z aż 11 nacji z których każda ma swoje własne bonusy, np. Mongołowie kradną 25% więcej zasobów z kryjówki i zadają więcej obrażeń przeciwko murowi, a Polanie mają większe magazyny, tańszą piechotę i większe wydobycie żelaza. Poza specjalnymi zdolnościami każda nacja ma swoją jedną unikatową jednostkę, którą wykorzystuje się w walce.

W KhanWars aby powiększyć swoje imperium będziemy przejmowali wrogie zamki, a pomoże nam w tym szlachcic, który będzie podburzał i obniżał lojalność mieszkańców w przejmowanym zamku. Jedynym zamkiem, którego nie będzie można przejąć jest stolica, którą posiada każdy gracz (gdyby komuś nie podobało się położenie naszej stolicy na całej mapie świata możemy 1 raz zmienić jej położenie).

Oczywiście w trakcie gry poza atakami na nasze imperium, niespodziewane mogą nastąpić zdarzenia losowe. Poza negatywnymi zdarzeniami jak susza lub plaga na szczęście występują również i te pozytywne np. odnajdziemy nowe złoża surowców lub starożytny skarb w pobliżu naszego zamku.

W Khan Wars aby zapieczętować przyjaźń (np. między sojuszami) będziemy zawierali małżeństwa z innymi graczami. Dzięki małżeństwom nasze wyprawy pomiędzy zamkami będą krótsze (będziemy mogli szybciej przewozić sprzedane surowce). Gdy w Khan Wars gra nasza koleżanka aby powiedzieć jej trochę inaczej to ją ją lubimy możemy w końcu zawrzeć z nią małżeństwo - w końcu może to być dobry powód aby właśnie zagrać w tę grę.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Adres gry: khanwars.pl

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: