Nowa gra strategiczno-ekonomiczna Islanderz

Islanderz

Nowa gra strategiczno-ekonomiczna Islanderz

Opis gry

Gra Islanderz jest darmową grą przeglądarkową – nie ma więc potrzeby sciągania żadnego klienta gry. Spoglądając na sam tytuł gry, można by było pomyśleć, że czekają nas wakacje na słonecznej wyspie tropikalnej. Nie całkiem. Islanderz jest grą strategiczno-ekonomiczną, która uprowadzi was w drugą połowę XXI wieku…

Niedaleka przyszłość. Nastąpiło to, co było nieuniknione. Anomalie pogodowe, stopienie lądolodów i cała nasza planeta została zalana hektolitrami wody. Może ktoś z was pamięta jeszcze film (dla niektórych, fiasko) Kevina Costnera pod tytułem Waterworld – coś w tym stylu. Tytuł Islanderz rzuci was prosto w konflikt trzech rywalizujących ze sobą frakcji. Praderianie, Concordianie oraz Arcsianie walczą o dominacje nad morzami i tym, co zostało po naszej ziemi. Praderianie są w posiadaniu najszybszych okrętów, które mogą się pochwalić potężną siłą ognia. Ta nacja jest kierowana jedynie nieumiarkowaną rządzą podbicia. Concordianie natomiast przykładają wielką wagę do zrównoważonego rozwoju. Zarówno atak, jak i obrona są na przyzwoitym poziomie. Arcisanie są bardziej zainteresowani wiedzą niż wojną – ponadto mogą się pochwalić wzorową, wręcz śmiercionośną fortyfikacją. Ale muszą również na niej polegać, ponieważ ich wyspy posiadają bogate zasoby naturalne, które w magiczny sposób przyciągają rywalizujących graczy.

Przejmij kontrolę nad jednym z tych narodów i dąż do dominacji oraz kolonizacji wysp. Będziesz musiał udowodnić, że jesteś godnym dowódcą, który zadba o dalsze istnienie swoich podwładnych. Tytuł nie będzie odbiegał od maksymy typowych gier strategicznych. Wszystko zaczyna się od skromnych zasobów oraz drobnej osady. O wojsku gotowym podbić cały świat, nawet nie ma co mówić. Rozbuduj osadę w prawdziwą fortece, która zadba o bezpieczeństwo twoich pracowników. Zacznij zbierać zasoby, które pomogą tobie sfinansować dalszą przyszłość twojego narodu - nie ważne czy będzie nią podbicie innych narodów, czy odpieranie wrogich ataków.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Adres gry: theislanderz.com

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: