Świat owładnięty przez zombie i wysłanników szatana. Diabły, demony. Wszystko. Istne piekło na ziemi. Zostań jednym z wojowników o lepsze jutro. Mistrz gry codziennie na forum, czeka na nowych graczy.

In Encirclement PBF

Świat owładnięty przez zombie i wysłanników szatana. Diabły, demony. Wszystko. Istne piekło na ziemi. Zostań jednym z wojowników o lepsze jutro. Mistrz gry codziennie na forum, czeka na nowych graczy.

Opis gry

Wszystko zaczęło się w Roku 2014, Ameryka Północna, Nevada, Tajna Baza Broni Biologicznych. Prowadzone są tam prace nad nową bronią która pozwoliła by stworzenie nadludzi odpornych na zmęczenie, ból, głód, a nawet śmierć. Lecz coś poszło nie tak... Mówi się że to Rosja ukradła tego wirusa inni mówią że Wielkie Korporacje chętne na wirusa wykupiły ludzi z TBBB i oni ukradli broń. Lecz jedno jest pewne ich plany nie powiodły się i wirus zaczął zabijać ludzi a następnie ożywiać ich. Wiadomo że wirus rozprzestrzenia się po ugryzieniu zarażonego. Armia stawiła opór lecz poległa nad milionową przewagą Zombie. W roku 2017 ludzie zaczynają się łączyć i mobilizować do walki z plagą. Jak by tego było mało generałowie oraz prezydenci postanowili wykorzystać potencjał jądrowy swoich państw i zaatakować tereny zajęte przez plagę. Przysporzyło to dodatkowych kłopotów. Owszem bomby atomowe zabijały zombie ale ożywiały też trupy umarłych podczas pierwszej i drugiej wojny światowej, ofiary wojen w Afganistanie, Iraku i wszystkich innych.

Bohaterowie w Encirclement PBF mogą zaliczać się do jednego z czterech typów: Zwyczajnych, Ocalałych, Natchnionych lub Egzorcystów . Ci pierwsi to zwyczajni ludkowie, nie wyróżniający się niczym specjalnym i, trzeba uczciwie przyznać, kompletnie nieprzygotowani do walki z zagrożeniem, jakie stanowią zombie. Ci drudzy to z kolei jednostki z jakichś względów ponadprzeciętne - dzięki wrodzonym predyspozycjom, systematycznemu treningowi lub po prostu determinacji i woli walki będące w stanie stawić czoła niebezpieczeństwom. Natchnieni to grupa, mimo iż pod wieloma względami nie tak potężna jak poprzednia, ewentualne braki z nawiązką nadrabia nadnaturalnymi mocami zyskanymi dzięki żarliwej wierze – która, choć nie daje sposobności przenoszenia gór, to jednak umożliwiając leczenie czy zsyłanie na wrogów gromów z jasnego nieba, pozwala dosłownie zdziałać cuda w walce o przetrwanie w świecie opanowanym przez żywe trupy. Egzorcyści to ludzie od urodzenia posiadający kontakt z piekłem. Gdy byli mali dokuczały im małe diabelskie stworzenia, zsyłały koszmary senne lub straszyły ich czając się w szafie albo pod łóżkiem.

Dołącz do nas.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Dlaczego warto? Ponieważ ten PBF wprowadza bardzo wiele innowacji. Miesza świat rzeczywisty z piekłem i niebem. Świat ludzki ze światem umarłych. Tylko od gracza zależy co się stanie z jego postacią. Mistrz gry zna się na prowadzeniu rozgrywki a do tego jest na forum codziennie i czeka na nowych graczy.

Adres gry: www.encirclement.mojeforum.net

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: