Wyrusz na wyprawę krzyżową.

Holy War

Wyrusz na wyprawę krzyżową.

Opis gry

Holy War to przygodowa gra w czasie wypraw krzyżowych (krucjat). W Holy War możemy zostać nie tylko krzyżowcem, ale również saracenem lub poganinem (każda z nacji ma swoje unikalne bronie np. krzyżowiec nie może używać broni saracena).

Nasze głównie zadanie w grze to walczyć i chodzić na wyprawy za które dostajemy doświadczenie i złoto. Aby zdobyć złoto warto pamiętać o pracy, którą możesz podjąć w mieście. Zdobyte złoto możesz przeznaczać na rozwój swojej postaci poprzez treningi lub zakup fajnych przedmiotów (odpowiednich dla twego poziomu) jakie zaoferuje Ci kowal.

W Holy War warto wiedzieć o tkz. security fight (SF). SF działa tak, że kiedy atakujesz innych graczy lub sam zostałeś zaatakowany, otrzymujesz właśnie SF, czyli nie możesz zostać zaatakowany przez następne 60 minut. Przez te 60 minut możesz nadal atakować innych graczy, plądrować ich, zdobywając tym samym złoto.

Z czasem, gdy znudzi Ci się gra w pojedynkę możesz przystąpić do zakonu (od 5 poziomu), a gdy osiągniesz odpowiedni poziom (15) możesz założyć nawet swój zakon. Ciekawostką jest to, że możemy przystąpić do zakonów tylko tej samej nacji (krzyżowcy trzymają z krzyżowcami, a saraceni z saracenami).

Jeżeli ktoś lubi rozwój postaci w grach przez przeglądarkę powinien spróbować gry w Holy War.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Adres gry: www.holy-war.net

Opis konta premium

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: