Hokejowy menażer online.

Hockey Arena

Hokejowy menażer online.

Opis gry

Czujesz dreszczyk emocji ? właśnie stajesz przed walką o awans do pierwszej ligi w Hockey Arena. Hockey Arena to menadżer online hokeja, w którym zarządzasz swoim własnym zespołem. Co ciekawe w grę jednocześnie grają ludzie z wielu Państw Świata, wiec możesz pokazać, że zespół z Polski jest najlepszy.

Liczba zespołów w Hockey Arena jest ograniczona, wiec na początku nie dostaniesz zespołu (przydzielanie zespołów nastąpi po nocnej aktualizacji). Wraz z otrzymaniem zespołu otrzymasz stadion, który będzie Ci służył do zarabiania pieniędzy na biletach. Ceny biletów będziesz ustalać samodzielnie - im ceny biletów będą wyższe tym większe ryzyko, że na mecz przyjdzie mniej widzów, z kolei im niższe tym trybuny zapełnią się szybciej. Zwiększając liczbę swoich fanów będzie zwiększać się także ilość pieniędzy jaką będą płacić Ci regularnie Twoi sponsorzy. Prowadząc np. mecze ligowe będziesz otrzymywać cały zysk z biletów jeżeli będziesz gospodarzem meczu, zaś a prowadząc mecze towarzyskie, zyski z biletów podzielone zostaną na obie drużyny.

Hockey Arena to gra w której ważni są przede wszystkim zawodnicy. Każdy zawodnik ma wiek i starzeje się, spadają mu przy tym umiejętności jakie posiada (wszystkich umiejętności jest 11). Poza typowymi umiejętnościami jak siła i szybkość istnieją również takie jak kontuzja (określa typ kontuzji i ilość dni pozostała do wyzdrowienia), czy potencjał (każdy gracz ma swój czas rozwoju, gdy zawodnik osiągnie określony wiek przestanie się rozwijać).

W grę Hockey Arena gra sporo osób, wiec jeżeli odnajdujesz się w grach typu menażer sportowy zagraj w tę grę i Ty.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Adres gry: www.hockeyarena.net/pl/index.php

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: