Rozpocznij kolonizację

Hegira

Rozpocznij kolonizację

Opis gry

Ostatnim tchnieniem umierająca Ziemia wysyła swoje dzieci do odległej galaktyki. Czy setki kolonizacyjnych statków niosących w gwiazdy ludzkie DNA, dotrą do nowego domu? Budząc się z kriogenicznego snu stwierdzasz, że podróż dobiegła końca. Statek dotarł w pobliże planety nadającej się do zamieszkania!


Hegira: czy ludzkość przetrwa?
Witam.
Dawno, dawno temu napisałem grę o nazwie OpenSpace, miała (i nadal ma) wielu fanów. Jednak trzeba iść z duchem czasu, uwzględnić potrzeby ambitnych graczy. Takim oto sposobem, wraz z przyjacielem, stworzyliśmy zupełnie nową grę, inną od wszystkich - Hegirę (http://www.hegira.com.pl).

Co w niej takiego innowacyjnego?

Świat gry jest symulacją życia na planecie tuż po jej zasiedleniu (fabuła dostępna w grze). Wszystko, od produkcji, po narodziny nowych kolonistów opisane jest jedną skalą czasu. 1 dzień gry to 10 dni realnego czasu na Ziemi (innymi słowy, jeżeli budowa lekkiego drona bojowego trwa w grze 1 dzień, to tak jakby w fabryce na Ziemi trwało to 10 dni).

Ekonomia w grze oparta jest o prawdziwe prawa rynkowe na teraźniejszej Ziemi. Ceny towarów, jak i ich zasobność na koloniach jest pewną skalą rzeczywistego ich występowania w naturze. Ceny towarów również odpowiadają (oczywiście po przeskalowaniu) cenom surowców na Ziemi z dnia 22 lipca 2010. Od tego czasu rynek Hegiry rządzi się już dynamicznymi prawami popytu i podaży.

Celem gracza jest odbudowanie gatunku ludzkiego i powrót na Ziemię. Gra jest tak skonstruowana, że w zasadzie nie jest potrzebne podbijanie innych planet. Zabudowanie własnej kolonii: ufundowanie i rozwijanie miast, poszukiwanie złóż naturalnych, walka z lokalnymi formami życia, budowanie polityki planetarnej czy wręcz włączenie się politykę międzyplanetarną to ogrom czasu. Oczywiście nie rezygnujemy z możliwości walki pomiędzy graczami.

Staraliśmy się stworzyć obszerny samouczek, a za razem jasny i zrozumiały. Staraliśmy się wyeliminować ślepe kliknięcia gracza, tak, by zawsze wiedział po co i dlaczego klika w danym miejscu ekranu. Testowaliśmy świat Hegiry przez ponad rok. Nadszedł czas by otworzyć betę gry dla WAS

Zapraszamy

adres gry: http://www.hegira.com.pl
forum: board.i-play24.net

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

- Rozbudowana
- Wciągająca
- Trudna
- Realistyczna

Adres gry: www.hegira.com.pl

Opis konta premium

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: