mojamafia

Gtaword

mojamafia

Opis gry

Gtaword to Polska gra kryminalna w której wcielasz się w postać początkującego gangstera. Marzyłeś kiedyś o luksusowym samochodzie, ogromnym domu i pięknych kobietach? Rozpocznij swoją karierę w przestępczym półświatku, żeby z czasem zostać królem podziemia.

Gangsters to rozbudowany świat, który przyciąga użytkowników na długie miesiące a nawet lata gry. Odpowiedni system rozwoju postaci pozwala na nieograniczone możliwości poszerzania swoich możliwości. To jedna z nielicznych gier w której wirtualna postać zawsze ma nowe cele i zadania do zrealizowania. System gry pozwala każdemu użytkownikowi być numerem jeden niezależnie od daty rozpoczęcia gry. Wielu nowych gangsterów ma duże szanse na walkę o czołówkę w co miesięcznych rankingach pojedynków i hazardzistów. W grze oprócz indywidualnego rozwoju postaci, zdobywania statystyk, posiadania broni, kamizelek, inwestowania w biznes, rywalizację na Mieście z innymi gangsterami o władzę, każdy gangster może stworzyć własny gang lub dołączyć do innej istniejącej grupy przestępczej. W gangach znajdziemy łącznie 30 000 regionów spośród 908 Polskich miast, dzięki czemu każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie i wraz z znajomymi może dzielić i rządzić w swoim mieście.

Warto wspomnieć o nagrodach, które są najprawdopodobniej najbardziej atrakcyjnie wśród wszystkich gier przeglądarkowych. Każdego miesiąca Gangsters nagradza aż 110 najlepszych użytkowników. Większość nagród to przede wszystkim gadżety związane z portalem (koszulki, kubki, podkładki, długopisy, kalendarzyki). Głównymi nagrodami jest PlayStation3, Konsola Sony PSP oraz MP4. Chociaż w rywalizacji na mieście (ranking walk gangsterów) największe szanse mają silne i aktywne postacie to nagrody są rozdawane także na podstawie comiesięcznego rankingu hazardzistów, gdzie każdy gangster ma takie same szansę na wygranie w gangsterskiej ruletce.

Gotowy do wyjścia z cienia? Uwierz mi... jest wiele sposób na zdobycie władzy o której nie śniłeś.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Adres gry:

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: