Walki gladiatorów w koloseum.

Gladiatorzy 2

Walki gladiatorów w koloseum.

Opis gry

Rok 260 n.e. - wróg obozuje przed bramami Rzymu, aby zdobyć rzymskie imperium. Miastu grożą niepokoje i plądrowania, a lud jest wzburzony i niespokojny. W czasie panowania urzędującego cesarza rzymskiego także Ty musiałeś ponieść wiele ofiar – Twoja rodzina została bestialsko zamordowana, a z Ciebie zrobiono niewolnika. Od tego momentu zarabiasz na chleb jako gladiator.

Na zlecenie cesarza zabawiasz lud w pokazowych walkach gladiatorów. Na arenie stawką jest Twoje życie, a wola ludu jest silniejsza niż władza cesarza – musisz zachwycać masy i przeciągnąć je na swoją stronę. Tak więc, w burzy oklasków, przeprowadzasz swoją osobistą intrygę, mającą na celu zemstę na znienawidzonym cesarzu. Bo wraz z inwazją uzurpatora, który obozuje przed bramami miasta, upadek imperatora jest w zasięgu ręki.

Tutaj obowiązują stare rzymskie cnoty: wola zwycięstwa, pogarda dla śmierci i odwaga. Pokaż w chwalebnych walkach, na co Cię stać! Jeśli lud uzna Cię za bohatera, chętnie przyłączy się do Twojej intrygi.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Adres gry: gladiatorzy.wp.pl

Opis konta premium

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: