Gra gangsterska

Gangstersi-2

Gra gangsterska

Opis gry

Gangstersi-2 to mafijna gra mmorpg, w której wcielasz się w rolę początkującego gangstera. Wykonując różne misje, biorąc udział w przestępstwach i spędzając czas w kasynie powoli będziesz piął się po szczeblach mafijnej hierarchii.

Pierwszy kontakt z grą może przyprawić o ból głowy. Jednak po spędzeniu kilku chwil na zapoznanie się z interfejsem gry wszystko zaczyna być jasne. Początki w mafijnym świecie są trudne. Prawie każde przestępstwo skończy się dla Ciebie pobytem w więzieniu - jednakże Twój gangster ucząc się na błędach szybko zrozumie tajniki napadów i po paru rozbojach szansę na powodzenie akcji bardzo wzrosną.

Na początku gry warto udać się do kasyna i skorzystać z "koła fortuny", a także gry "wyższy/niższy". W Mafia Game hazard odgrywa ważną rolę. Możesz zagrać w BlackJacka, ruletkę, obstawiać wyścigi konne czy też zagrać z innymi graczami w Pokera. W grze możesz kraść i kupować samochody, a także ścigać się nimi. Możesz podróżować po różnych krajach, wykupić kasyno, fabrykę broni, a nawet zostać Prezydentem jednego z kilku dostępnych krajów. Możesz zostać członkiem mafijnej rodziny lub założyć swoją.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Adres gry: www.mojamafia.pl/Gangstersi-2

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: