Elradia jest grą fabularną polskiej produkcji. Stwórz i rozwijaj swoją postać w niespotykany dotychczas sposób - walcz i pokonaj niezliczoną ilość graczy oraz potworów. Ciesz się tysiącami różnorodnych przedmiotów i eksploruj wielką na niemal 30 tys. pól mapę gry. Stwórz konto i dołącz już dzisiaj!

Elradia

Elradia jest grą fabularną polskiej produkcji. Stwórz i rozwijaj swoją postać w niespotykany dotychczas sposób - walcz i pokonaj niezliczoną ilość graczy oraz potworów. Ciesz się tysiącami różnorodnych przedmiotów i eksploruj wielką na niemal 30 tys. pól mapę gry. Stwórz konto i dołącz już dzisiaj!

Opis gry

Podobno wiatr uderzający o północne klify mroźnego Nimlinu jest magiczny. Tak przynajmniej powiadają ci, którzy mieszkają w tych stronach. Według nich wiatr może ci swym szeptem przepowiedzieć przyszłość. Jak myślisz? Co Tobie powie o twej przyszłości? Tego nigdy się nie dowiesz, jeśli nie zawitasz do Elradii ? przepięknej i ogromnej krainy rozciągniętej od mroźnych klifów Nimlinu, przez zielone równiny Calanthas,aż po pustynie Tellad i zamieszkałej przez liczne istoty. Zostań kim tylko chcesz; dobrodusznym kapłanem, chciwym złodziejem, potężnym magiem lub legendarnym wojownikiem. Zwiedzaj przeogromny świat o zróżnicowanych strefach klimatycznych. Zawitaj do każdego z kilkudziesięciu miast. Przeszukuj liczne jaskinie i grobowce w poszukiwaniu zapomnianych skarbów. Zwalczaj zło, szerz chaos lub walcz jedynie dla pieniędzy wykonując liczne zadania dla jednej z kilku frakcji.

Myślisz, że to wszystko? Mylisz się....

Załóż własną drużynę lub wstąp do gildii, aby toczyć epickie bitwy z innymi gildiami oraz organizować wyprawy wojenne na najpotężniejsze stwory Elradii, które niejednokrotnie strzegą wielkich skarbów. Zostań gladiatorem i zdobywaj chwałę na licznych arenach. Jeżeli nie masz smykałki do wojaczki, zajmij się wydobywaniem i przetwarzaniem surowców, wykonując najlepsze mikstury, bronie i pancerze wykorzystując rozbudowany system craftingu. A kiedy poczujesz zmęczenie i zechcesz odpocząć, wstąp do karczmy, napij się krasnoludzkiego piwa i porozmawiaj ze znajomymi.

Nie bój się, jeżeli wciąż czujesz zagubienie. Stella, moja przyjaciółka, pomoże Ci się odnaleźć w krainie Elradii, opowie o tym jak się przygotować na czekające Cię przygody.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Elradia oferuje każdemu graczowi:
* Niezapomnianą przygodę w magicznym świecie fantasy złożonym z wielu krain - począwszy od elfich puszcz, poprzez orkowe pustynie, kończąc na lodowym bezludziu panowanym przez nieumarłych.
* Klimat fantasy, którego przestrzegania nadzorują mistrzowie gry oraz sami gracze.
* Kilkaset lokacji oraz kilkadziesiąt miast do zwiedzenia swoją postacią.
* Setki potworów oraz bossów do pokonania w walce jedno-osobowej lub w drużynie.
* Tysiące różnorodnych przedmiotów do zdobycia oraz planów przedmiotów do stworzenia.
* Rozbudowany system rozwoju postaci.
* Kilkanaście frakcji, dla których można wykonywać zadania za sowitą opłatę.
* I co najważniejsze - przyjazną administrację wciąż pracującą nad rozwojem gry.

Adres gry: elradia.com

Opis konta premium

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: