Elements to świat pełen magii i przygód. Dzieje się tu wiele rzeczy, i każdy ma szansę zostać potężnym Magiem. W krainie Elements żyją wilkołaki, Smoki, Ludzie obdarzeni czarodziejską mocą, przyłącz się do nas.

Elements

Elements to świat pełen magii i przygód. Dzieje się tu wiele rzeczy, i każdy ma szansę zostać potężnym Magiem. W krainie Elements żyją wilkołaki, Smoki, Ludzie obdarzeni czarodziejską mocą, przyłącz się do nas.

Opis gry

Opis Wilkołaków
Legenda głosi, że jest to istota o przerażającym wyglądzie, która żywi się ludźmi i nie zna litości. Ale cóż, legendy to legendy... mają w sobie wiele nieprawdy.
Wilkołak to nie człowiek zmieniający się w wilka, ale wilk uwięziony w ludzkim ciele. Podobnie, jak w przypadku smoków, wilki musiały wtopić się w społeczeństwo ludzi, kiedy zaczęto na nie polować. Z biegiem czasu sami zapomnieli, kim są naprawdę. Ich zwierzęce instynkty budzą się w chwili, kiedy czują zagrożenie ze strony ludzi. Mają dobry instynkt i mogą żyć w każdych warunkach, chodź najlepiej czują się wtedy, gdy przebywają w lesie. By jak najrzadziej spotykać ludzi, żyją na obrzeżach miasta Kapitolu. Wilki-Rodzice, aby chronić swoje dzieci przed niebezpieczeństwem, przestali informować je o tym, kim tak naprawdę są; ukryli przed nimi ich prawdziwą naturę. Owe dzieci same od siebie nigdy się o niej nie dowiedzą, dopóki nie staną twarzą w twarz z przeznaczeniem i nie wypowiedzą dwóch magicznych zdań.

Opis Smoków
Każdy z Was zna te istoty z wielu bajek, czy mitycznych opowiadań. Są przedstawione jako ogromne potwory ze skrzydłami i zębiskami, posiadające wielkie, łuskowate cielska i ogony. Tak, to wcale nie mity. Te stworzenia istnieją, a już szczególnie w tym świecie.
I wszystko z nimi było dobrze, do czasu, aż nie przypałętali się ludzie. Te dwunożne istoty zaczęły polować na dzikie i \\\"bezduszne\\\" stworzenia, by zasiedlić się na ich terenach. Smoki próbowały uciekać, lecz niestety nie miały dokąd, dlatego postanowiły ukryć się wśród strzelców (ludzi). Opracowały magiczne formuły, by stać się podobne do samych ludzi. Jedyne, co ich wyróżnia, to łuski w niewidocznych miejscach i nadzwyczajny spokój. Przybierając ludzką postać, zamieszkali w Kapitolu.

Opis Ludzi
Magowie to zwyczajni ludzie, obdarzeni niezwykłymi zdolnościami. W wieku 13 lat udają się oni do Kapitolu, by pobierać nauki na temat wszelkich Żywiołów, magii, historii świata, w skrócie - wszelkiej wiedzy o tych krainach. Gdy kończą 15 lat, muszą przejść przez Ceremonię Duszy - najważniejszą rzecz w ich życiu. To właśnie na tej ceremonii dowiedzą się, do jakiego żywiołu zostaną przydzieleni, jaki stanie się ich ścieżką, którą będą kierować się już zawsze.
Po ceremonii uczą się już jedynie o danym żywiole do 20 roku życia. Gdy go kończą, uroczyście opuszczają Kapitol, by udać się w świat.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Ponieważ jest to coś nowego, i z pewnością nie jest kopią innych for. Idealnie połączono pewne fabuły, aby każdy znalazł tu coś dla siebie. Potężne wilki rodem z Zmierzchu, Smoki, Magowie jak w bajce Avatar... Magia, myślę że dlatego powinniście tu zajrzeć, ponieważ tutaj magia nie jest tą co w Harrym Potterze, u nas Magią są żywioły, a cudem panowanie nad nimi.

Adres gry: theelements.mojeforum.net

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: