DzikGame jest internetową grą RPG. Tysiące graczy rywalizuje każdego dnia o to, kto zostanie nowym samcem alfa, przewodnikiem watahy.

DzikGame

DzikGame jest internetową grą RPG. Tysiące graczy rywalizuje każdego dnia o to, kto zostanie nowym samcem alfa, przewodnikiem watahy.

Opis gry

Zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda życie dzika?
Zaczynasz jako młody
warchlak. Z biegiem czasu, dorastasz, zaprawiasz się w boju. Walczysz o przetrwanie dnia. Zdobywasz siłą lub wykonując chwalebne czyny respekt wśród innych dzików. Zakładasz lepsze barłogi. Łączysz się w watahy. Wszystko to, aby na koniec zostać dzikiem dominującym w lesie.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

DzikGame jest projektem realizowanym już od dłuższego czasu - z dość długimi przerwami. Lecz teraz administracja zdecydowała, że gra zostanie otwarta dla każdego właśnie w tej chwili - teraz Wy będziecie świadkiem wszelakich modyfikacji (a może nawet ich pomysłodawcami?). Tworząc dzikgame oczywiście inspirowaliśmy się innymi grami, to jasne, lecz głównym motorem napędowym naszych prac, było stworzenie czegoś innowacyjnego i oryginalnego. Stąd zrodził się pomysł fabularyzowanego symulatora dzika przez przeglądarkę. Gra jest już gotowa, można w świetnie bawić spędzając czas wraz ze znajomymi łącząc się w watahy i obmyślając plan przejęcia lasu. Lecz kierownictwo i administracja nie spoczywa na laurach, mamy już listę pomysłów, które będziemy wprowadzać na bieżąco, jak wcześniej wspomniałem, każdy gracz-dzik zostanie uczestnikiem tych zmian. Zamierzamy w prowadzić między innymi:

* Łączone ataki i obrony
* Listy gończe
* Możliwość porwania liderów watahy
* I co najważniejsze, element fabularny, bo to jest jedna z tych rzeczy, której na pewno brakuje w grach browserowych. ;-)

To tylko kilka pozycji z długiej listy, ale jesteśmy otwarci na WSZELKIE propozycję.

Adres gry: www.dzikgame.pl

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: