dragonworld, dragon, world, pbf

DragonWorld PBF

dragonworld, dragon, world, pbf

Opis gry

Na pierwszy rzut oka DragonWorld wydaje się krainą dziewiczą, nietkniętą niczyją ręką. Prastare puszcze, potężne góry, jasne i pogodne niebo, krystalicznie czyste wody i świeże, nieskażone powietrze wprawiają w cichy zachwyt każdego, kto zechce wkroczyć do tej krainy. Wędrując po niej, można natknąć się na ślady bytności smoków, które mieszkały tu tak dawno, że historia głucho o nich zamilkła. Dlaczego dawni mieszkańcy zniknęli? Stare nagrobki, wietrzejące, białe kości oraz resztki ruin były świadkami historii, o której zapomniano.
Nie ma już wielu, którzy mogą cokolwiek powiedzieć o przeszłości Dragon World. Nawet jeśli żyją, to ich opowieści o kataklizmach, zarazach, tragediach, wojnach nie zmienią wyroku bogów, którzy postanowili dać tej krainie nowe życie.
Każdy, kto postawi tu swą łapę, godzi się z tym, że od tej pory będzie on elementem nowej historii DragonWorld. Każdy tworzy cząstkę nowego świata, który stoi otworem i zaprasza każdego, kto gotów jest, by zamieszkać tu i stać się uczestnikiem wydarzeń, które zmienią oblicze DragonWorld. Od Was zależy, w którą stronę pójdziemy. Wszystko w Waszych rękach.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

- Smoki! Tak, coś, czego dziś w Internecie wśród PBF nie ma już wiele, znajdziecie u nas;
- Forum ma długą historię, DragonWorld jest jedną z najbardziej kojarzonych nazw wśród smoczych PBF;
- Zapomnijcie o starych zatargach i kłótniach oraz konfliktach z administracją. Ekipa DW składa się w stu procentach z przyjaznych i pomocnych ludzi, z którymi można normalnie porozmawiać;
- Zasada "Administrator NIE zawsze ma rację" obowiązuje na naszym forum;
- Mechanika posiada jedynie najważniejsze, główne założenia, pozostawiając graczom wielkie pole do popisu;
- Brak statystyk (punkty zdrowia, siły, zręczności, many), tzw. "płomyków" - jedynym wyznacznikiem dla Waszej postaci jest kreatywność (dobre posty);
- Gracze mogą swobodnie tworzyć swoje rody, szczepy, klany, etc;
- Solidnie dopracowane zasady - koniec z wątpliwościami;
- Bezstronni MG.

Adres gry: www.dragonworldpbf.czo.pl

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: