Najlepsze smocze PBF w POLSCE! Kontynuacja!

DragonWorld

Najlepsze smocze PBF w POLSCE! Kontynuacja!

Opis gry

DragonWorld - Kraina dobrze znana wszystkim. Piękne lasy, soczyste łąki, czyste niebo... Dawne dzieje. O nich już nikt nie pamięta. Nastał Krwawy Wschód dla tej krainy. Oto Szatan odzyskał swoją własność - Demosmoka i nie czekając dłużej posłał go na zniszczenie krainy. Tak rozpoczął się kataklizm. Wszędzie tylko pustka i lament. Wiele i magicznych istot wymarło. Ostały się jednak smoki i ludzie, chociaż są już na kresie wytrzymałości. Czy zobaczą kolejny świt? Nie mogą ufać nawet własnym myślom, bo na skutek potężnej mocy Demosmoka zostali wszyscy spaczeni...
-Klimat z fantastycznego został zmieniony w po-apokaliptyczny. Bardzo wiele zmieniło się w samej mechanice.
-Są tylko 3 rody: Piekielni, Wyklęci oraz Błogosławieni. Samotnicy obrali nową nazwę - Wygnańcy. Smoki do poszczególnych rodów są dopasowywane charakterem KP.
-W ciele każdej z istot zamieszkała pewna istota astralna. To od nosiciela zależy czy będzie się sprzeciwiać tej spaczonej części czy podąży z nią na szczyt.
-Statystyki zostały zupełnie zniesione. Pozostało tylko życie i mana. Teraz w walce liczy się spryt, a nie siła w mięśniach.
-Hierarchia w nowych rodach smoków jest zupełnie inna. Składa się ona z rang politycznych oraz magicznych o różnej mocy. To jaką moc otrzymasz zależy od jakości twojej karty postaci!
-Ludzie przetrwali kataklizm, chociaż ich schronienie - Metropolia zostało praktycznie zupełnie zniszczone. Na gruzach azylu powoli powstaje nowy, ale w tym skażonym świecie może nigdy się nie pojawić.
-Kataklizm zatrząsł całym wymiarem, uwalniając rasy dotychczas nieznane. Niektórymi z nich można zagrać!
-Tereny zielone to rzadkość teraz w krainie. Cały ekosystem stoi pod znakiem zapytania, gdyż bez roślin nie ma roślinożerców, a bez nich - drapieżników. Nie wspominając już o leczniczych ziołach. Choroby zaczynają się panoszyć.
-Demony jak i nieumarli pustoszą ciągle krainę po Demosmoku. Tak też ludzie obrali zupełnie nowe klasy aby się przed nimi bronić.
-Bierz udział w Misjach wszelakich aby doskonalić siebie jak i zdobyć specyficzne przedmioty, normalnie niedostępne!

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

1. Jedyne takie oryginalne forum. Nie graj na żadnych marnych podróbach...
2. System Gry jest ciągle zmieniany, toteż powyższy opis za jakiś czas może być nieaktualny o wiele nowych i niesamowitych innowacji, których NIGDZIE INDZIEJ NIE MA!
3. Mechanika gry jest niesamowicie rozbudowana.
4. ZERO NUDY!
5. Wyrozumiała i nie szalona administracja. Wkładamy w to forum całe swoje serce i nie robimy niczego na odwal.
6. Niesamowity klimat.

Adres gry: dragonworldpbf.jun.pl

Opis konta premium

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: