Pełna humoru zabawa i całkowite odstresowanie od codziennych spraw!

Dowcipas

Pełna humoru zabawa i całkowite odstresowanie od codziennych spraw!

Opis gry

Bohaterem gry jest Dowcipas - zabawny stworek, wzorowany na popularnych w internecie buźkach.
Każdy z graczy posiada własnego Dowcipasa, którego charakteryzuje poziom humoru, o który musi dbać właściciel Dowcipasa.

Bohater gry wypowiada, w formie komiksowych dymków, wesołe teksty, które nie tylko rozśmieszają gracza, ale także pozwalają naprowadzić go na właściwą metodę zabawy z Dowcipasem. Do dyspozycji graczy jest szereg funkcji interakcji z Dowcipasem jak gry, zabawy, posiłek oraz sport, za pomocą których gracz może bawić się razem się Dowcipasem. Wraz z humorem, rośnie także liczba dostępnych, wesołych zachowań Dowcipasa. Podczas gry na gracza czekają różne, wesoło komentowane przez bohatera, niespodzianki, jak przelatująca mucha, czy czający się na ofiarę pająk.

Kolejna z funkcji, to możliwość dodawania śmiesznych tekstów i dowcipów, które są następnie wypowiadane przez Dowcipasa pozostałym użytkownikom, którzy mają także możliwość oceny wypowiedzianych tekstów. Integrację z innymi graczami ułatwia mini-czat, dostępny pod nazwą Gaduła lub możliwość zapraszania znajomych.

Wszystkie czynności graczy mają nie tylko wpływ na poziom humoru, ale także na ogólną punktację, wyniki w dodatkowych grach oraz oceny tekstów, które są prezentowane w rankingu.

Każdy z graczy posiada w serwisie swój profil, na którym Dowcipas może wypowiadać przygotowane przez użytkownika zabawne teksty.

Ponadto gracze mogą robić sobie nawzajem kawały, tworzyć zabawne filmiki, czy brać udział w konkursach, w których można wygrać gadżety związane z grą.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Dowcipas pozwala przede wszystkim, na dobrą, pełną humoru zabawę i całkowite odstresowanie się od codziennych spraw.

Gra posiada bardzo prosty i przyjemny interfejs, którego obsługa nie powinna sprawić problemu już od pierwszych sekund gry.

Dowcipas spowoduje, że uśmiech z Twojej twarzy długo nie zniknie!

Adres gry: www.dowcipas.pl

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: