Zostań kosmicznym pilotem.

DarkOrbit

Zostań kosmicznym pilotem.

Opis gry

Wiele stuleci po przeludnieniu Ziemi, ludzkość siegneła gwiazd - postanowiła zaludnić inne uniwersa. Mimo iż ludzie słyneli z wysokiej kultury, tutaj w nowym Świecie zaczęło obowiązywać prawo silniejszego. Walka o surowce, ciągłe bitwy poróżnił Świat na 3 potężne firmy, które rządzą w DarkOrbit. Ty jako młody pilot przyłączasz się do jednej z trzech frakcji. To, czy wybierzesz: pozbawionych skrupułów Mars Minning Operations, kupców z Ziemi (Earth Industries Corporation), czy zaprzyjaźnionych Venus Resources Unlimited zależy już od Ciebie.

Każda korporacja pilnie strzeże swojego terenu przed swoimi wrogimi.
Wykonując takie misje jak zbieranie surowców, czy walki z innymi korporacjami będziesz potwierdzał przynależność i oddanie dla swojej korporacji. Latając samolotem lub krążownikiem odkryjesz Świat DarkOrbit. Gdy będziesz chciał kupić najnowszy sprzęt możesz płacić od razu w Uridium (surowiec w grze), otrzymujesz wtedy wysokiej klasy broń, ewentualnie, jeżeli chcesz zaoszczędzić trochę surowców po prostu bierzesz udział w aukcjach.

W DarkOrbit musisz się rozwijać, dlatego masz swój Skylab, w nim będziesz kontrolować cały swój przemysł, na początku będą tam tylko 4 moduły:
1. magazyn,
2. energoreaktor,
3. moduł transportowy (pozwala wysyłać transportery ze statku do magazynu lub z magazynu do statku)
4. moduł podstawowy (kontroluje Twoje moduły - jeżeli chcesz zmodernizować jakiś moduł na wyższy poziom musisz mieć wyższy lub równy poziom modułu podstawowego).
Bogacąc się będziesz rozbudowywał swój Skylab o kolejne moduły np. kolektory zbierające surowce.

DarkOrbit to tak naprawdę dynamiczna gra przez przeglądarkę. Wiec, jeżeli lubisz dynamiczne gry 2D przez przeglądarkę to nie czekaj - link masz poniżej.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Gra nigdy sie nie nudzi (no po 5 latach to może) i nudna nie jest np. wolni farmerzy tam musisz logować się co 48 godz. żeby zebrać ogórki i marchewki i je zasadzić cudowne nie ? W darkorbicie ciagle sie cos dzieje ciągle trwa akcja mówię jedno:to najlepsza gra przeglądarkowa (według mnie przynajmniej).

Adres gry: darkorbit.pl

Opis konta premium

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: