Na tle niesprawiedliwości i umierającego światła nadziei rodzi się coś specjalnego ... Przybyli, aby zmienić naszą historię. Na forum dostępne i zmodyfikowane universum DC Comics

Crossover DC Comics

Na tle niesprawiedliwości i umierającego światła nadziei rodzi się coś specjalnego ... Przybyli, aby zmienić naszą historię. Na forum dostępne i zmodyfikowane universum DC Comics

Opis gry

PANIE I PANOWIE WITAMY W CROSSOVER DC COMICS!

Justice League nadal walczy ze złoczyńcami, którzy terroryzują Gotham City i Metropolis. Do pomocy biorą kolegów z Teen Titans, gdzie młodsi koledzy jeszcze nie wiedzieli wielkich bitew. Młodzi ludzie zrobią wszystko by dołaczyć w przyszłości do Justice League, ale jak do tej pory żaden z ich wcześniejszych wychowawców nie chce się podjąć takiego zadania.

***

W Gotham City zaczęła się seria nowych morderstw. Zabójca okalecza twarze swoich ofiar i zdziera im skórę z głowy. Nie wiadomo kto bierze udział w tych makabrycznych zbrodniach. Dla policji z Gotham pozostaje to póki co tajemnicą. Nawet Batman nie może znaleźć przestępców lub przestępcy – tego nie wiadomo. Chodzą słuchy, ze to robota Jokera, ale to tylko domysły przerażonych mieszkańców. Batman podejmuje działania aby zbadać tą sprawę i doprowadzić ją do końca.

***

A.R.G.U.S. Stworzył właśnie Drużynę Samobójców składającą się z największych łotrów jakie chodzą po tej ziemi. Nikt nie może uciec, wszyscy zwerbowani muszą być posłuszni Amandzie Waller. W skład SUICIDE SQUAD wchodzą takie słynne osobistości jak: Harley Quinn, Deadshot, King Shark i inni. Muszą oni stać się zespołem i wykonać swoje pierwsze zadanie.

***

Tymczasem Black Canary tworzy swój własny skład – Birds of Prey do której należą Barbara Gordon, Katana, Condor oraz inne osobowości. Zespół ten pomimo dobrych intencji nie stoi zawsze po stronie dobra.

***

Następuje również powrót League of Shadows, okazuje się, że Ras\'al Gul żyje. Schodzi on do podziemi, by tam w nowej strukturze przygotować się do zniszczenia Gotham City.

***

Część Starling City została zniszczona przez armię Slade\'a Wilsona. Zaginęła Thea Queen i chodzą słuchy, że Malcolm Merlyn nadal żyje. Czy te dwie sprawy coś łączy? Były miliarder Oliver Queen uważa, że zrobił wszystko co było trzeba by ocalić swoje miasto. Team Arrow bada sprawę tajemniczej postaci jaką jest Marcus Black. Odkrywają oni, że ów mężczyzna jest powiązany z Malcolmem Merlynem, Justinem O\'Neillem, Alexandrem Luthorem. Wraz ze swoją drużyną Oliver odkrywa, że wszyscy najbogatsi ludzie na świecie od czasu do czasu zbierają się w Metropolis, aby omówić kilka ważnych spraw. Tym samym Queen wraz ze swoimi przyjaciółmi trafia do Metropolis aby rozwikłać zagadkę tajemniczej organizacji „Veritas”. Jak się później okazuje „Veritas” jest tylko małym problemem, trzeba najpierw wziąć łuk i uratować świat.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Każdy może być kowalem własnego losu, to od Ciebie zależy jak poprowadzisz swoją postać i czy będzie ona ociekająca słodyczą czy z mordem w oczach. Pamiętasz komiksy DC Comics? Teraz będziesz miał/miała okazje zagrać razem z nami. Jeśli szukasz czegoś mrocznego, zawsze marzyłeś by zostać Jokekerem a może masz słabość do Barry\'ego Allana ta strona jest dla Ciebie. Zarejestruj sie już dziś i przeżyj przygodę razem z nami.

→ miła i przyjemna atmosfera
→ nie trzeba znać komiksów ani seriali i filmów aby się dobrze bawić
→ różne questy, możliwość brania udziału w misjach
→ konkursy na forum i inne okazje do zgarnięcia nagród lub medali.
→ aktywny Mistrz Gry (nie są to puste słowa - nawet teraz dla dwójki graczy stworzył ciekawą rozgrywkę). MG prowadzi sesje grupowe jak i pojedyncze, czasami zupełnie niespodziewanie wpada z jakimś postem fabularnym, wprowadza postacie w prawdziwie komiksowy i niebezpieczny świat.
→ Serdecznie zapraszamy każdego, większość postaci fabularnych jest dostępna
→ Zero kosztów ukrytych.

Adres gry: crossover.net.pl

Opis konta premium

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: