galaktyczna przygoda

cosmo

galaktyczna przygoda

Opis gry

Cosmo to internetowa gra RPG rozgrywająca się w scenerii science-fiction.
Do gry wystarczy zwykła przeglądarka internetowa (np. FireFox, Opera, Internet Explorer).

Głównym celem większości graczy bedzie prawdopodobnie zdobycie sławy - znalezienie się na szczycie rankingu. Do wyboru jest wiele możliwości wyróznienia się: bogactwo, doświadczenie, zaawansowanie technologiczne i wiele innych. W tej grze istnieje nie jeden ranking ale 12 różnych i każdy może znaleźć swój własny sposób na zdobycie sławy.

Fabularnie celem gry jest kolonizacja kosmosu. Nie jest to jednak taka zwyczajna mechaniczna czynność jak w wielu innych grach. Tu trzeba najpierw znaleźć planetę terrakompatybilną, zbadać ją, uzdatnić atmosferę i dopiero potem można na nią przewozić niezbędne wyposażenie. A żeby tego dokonać trzeba dysponować odpowiednim sprzętem, którego zdobycie wymaga starań.

W świecie cosmo znajdą swoje miejsce zarówno samotne wilki jak i zwolennicy działań grupowych.


Swiat gry składa się z tysięcy układów gwiezdnych, w każdym z nich jest pewna liczba planet. Nie znajdziemy dwóch takich samych planet. Każda planeta ma własną, indywidualną rzeźbę terenu, faunę, florę, pogodę, czasem zamieszkuje ją obca cywilizacja z którą można próbować nawiązać kontakt. Na planetach można lądować i poddawać eksploracji.

Kwitnie handel obcymi roślinami i zwierzętami. Co jakiś czas ktoś znajduje tajemniczy artefakt. Niektórzy skupili się na wydobyciu surowców, inni wyspecjalizowali się w pomiarach


Cosmo to gra niepodobna do żadnej innej. Jest bardzo złożona i nadal się rozwija.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Jest inna, warto się z nią zapoznać.

Adres gry: cosmo.net.pl

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: