Chicago

Opis gry

Jest jedno takie miejsce na ziemi, gdzie spełnić się może każde Twoje marzenie. Miejsce, w którym możesz być tym, kim tylko zechcesz. Zostawisz za sobą przeszłość, zatracisz się w „tu i teraz”, kreując swoją przyszłość na swoich zasadach. Wietrzne Miasto pozwoli Ci rozwinąć skrzydła. Poznasz samego siebie. Poznasz swoje możliwości. Poznasz swoje słabości. Znajdziesz przyjaciół. Znajdziesz miejsce odpowiednie dla siebie.

Chicago – znane również jako Wietrzne Miasto, ma do zaoferowania dużo więcej, niż mogłoby się wydawać. Nie każdy musi zachwycać się pięknem architektury, a także bogactwem kulturalnym! Chicago to przede wszystkim miasto rozwijające się, metropolia, w której odnajdą się przede wszystkim ludzie przedsiębiorczy. Natomiast Ci, którzy nie brną przez życie na maksymalnej prędkości i cenią sobie głównie szczęśliwe chwile w gronie najbliższych, zadomowią się nieco dalej nieco dalej od centrum. Tam pośpiech jest wręcz niewskazany.

Jak każde miasto, tak i Chicago ma również swoje sekrety. Gdy zgasną światła, dla własnego bezpieczeństwa, lepiej nie wyciągać ręki ku nieznajomym. Przemoc nie jest niczym nowym, a skala przestępczości nieustannie rośnie. W południowej części miasta wojny gangów pochłaniają coraz to większą liczbę ofiar, co spędza sen z powiek nie tylko mieszkańcom miasta, ale i tym, którzy stoją na straży sprawiedliwości.

A Ty, przybyszu? Zaryzykujesz i poznasz uroki tego cudownego miasta, czy spasujesz, odchodząc z niczym?

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Co było do tej pory

Akcje służbowe z udziałem MG:
- Podpalacz w akcji – Nasi strażacy z Chicago musieli uporać się z wielokrotnie palącymi się budynkami miasta.
- Ofiary śmiertelne – Znalazło się też coś dla Chicago PD. Wezwani na miejsce zdarzenia mogli ujrzeć dwie osoby, które przedawkowały. Jedna z nich była informatorką, ale ich śmierć nie była do końca jasna.

Akcje cywilne z udziałem MG:
- Pomoc dla pogorzelców – Władze nie będące obojętne na straty ludzi, urządziły zbiórkę charytatywną. Jedna z nich była na terenie szpitala. Zbędne ubrania, pomoc materialna jak i pieniężna – mieszkańcy Chicago byli bardzo zaangażowani w pomoc innym.
- Licytacja – Bal charytatywny połączony z licytacją, na której można było wylicytować randkę z daną osobą za naprawdę duże sumy, które potem trafiły na rzecz fundacji. Jednak nie były to takie zwyczajne „randki”, a nad każdą rozgrywką panował czujny MG dając duże pole do popisu naszym użytkownikom, jak i zabawy.
- Dzień Niepodległości – Festyn urządzony w ramach Dnia Niepodległości. Konkursy, atrakcje, pokaz sztucznych ogni, a wszystko po to, by świętować ten dzień w gronie najbliższych, nie tylko na kanapie.
- Tydzień dla zdrowia – W różnych miejscach w mieście pojawiły się dodatkowe atrakcje, z których mógł skorzystać każdy. Darmowe lekcje tańca, wejściówki na siłownię, czy zabawa w parku wodnym. Wszystko po to, by zadbać o swoje zdrowie.

Dodatkowo:
- Urozmaicenia „na żywo” – czyli nic innego jak wydarzenia z ostatnich dni, które miały miejsce, o których można wspomnieć w fabule, ukierunkować się do nich, a czasem nawet wpływały one na pracę postaci i miejsca, w których przebywają.
- Konkursy na Postacie Miesiąca, gdzie każdy może nominować kogokolwiek, a później oddać głos na ulubieńca w ankiecie.
- Mistrz Gry na życzenie - ingerencja Mistrza Gry w grze fabularnej wedle życzeń użytkowników. W tym przypadku chcemy w pełni dostosować się do waszych oczekiwań. Masz pomysł na rozgrywkę, a nie masz z kim tego odegrać? A może masz zastój w danym wątku i chcesz dać się zaskoczyć? Po prostu daj nam znać czego oczekujesz, a resztą zajmiemy się my - administracja.

Adres gry: www.chicago.wxv.pl/index.htm

Daj punkt dla gry: