Darmowa Flashowa Gra Strategiczna. Buduj swój zamek, gromadź armię i walcz przeciwko tysiącom innych graczy.

Castle of Heroes

Darmowa Flashowa Gra Strategiczna. Buduj swój zamek, gromadź armię i walcz przeciwko tysiącom innych graczy.

Opis gry

Castle of Heroes to obecnie jedna z najpopularniejszych gier fantasy w Chinach. Gra bardzo, przypomina znaną grę Heroes of Might and Magic, czyli w grze budujesz swój zamek, zbierasz armię i chodzisz swoim bohaterem w poszukiwaniu przygód.

Drewno, rudy, siarka, kryształ i złoto (podliczane, co godzinę) to najważniejsze surowce w grze niezbędne do rozwoju zamku, jak i Całego Twojego Państwa. Za surowce możesz kupować np. wieże bohaterów, tawernę (w niej przywołujesz bohatera) no i najważniejsze - swoje wojsko.

Wojsko jak i wygląd Twojego zamku różni się i zależy od rasy, którą wybierzesz (dostępne rasy w grze to: Ludzie, Elfy, Orki, Nieumarli). Każda rasa ma swoich bohaterów, których musisz rozwijać podnosząc ich atrybuty, zaklęcia i kupując nowy ekwipunek.

Gdy uczestniczysz w walkach(walki wyglądają przefantastycznie) możesz polecić komputerowi walkę manualną (widzisz jak Twój bohater sam rzuca zaklęcia, wojownicy walczą), jak i samemu dowodzić armią.

Gdy zdecydujesz się zagrać w Castle of Heroes warto przejść przewodnik, choćby dlatego, że Twoje budynki będą budowały się natychmiastowo.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

1. Fantastyczna grafika.
2. Gra jest dość rozbudowana.

Adres gry: pl.heroes.gpotato.eu/game

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: