Zdecyduj, kto ma wygrać ... Samuraj czy Ninja ?!

Bushi PBF

Zdecyduj, kto ma wygrać ... Samuraj czy Ninja ?!

Opis gry

Na naszej stronie możesz przeżyć niesamowitą przygodę jako samuraj bądź ninja, poszukujący nowych zdarzeń. PBF jest w pełni poświęcony tematyce XVII Japonii i wojowników, walczących w tamtych czasach - samurajów i ninja. Nasza gra nie jest zawężona do samej walki, możesz także wykonywać trudne i łatwe zadania, rozgrywać sagi zapisywane później przez kronikarzy, założyć drużynę i z nią odkrywać tajemnice świata, a także wiele, wiele innych rzeczy znajdziecie w grze - Bushi, twoja droga wojownika.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Liczne opcje gry pozwalają na niesamowitą rozgrywkę w XVII Japonii, jak i w innych krajach tamtych czasów. Wcielając się w rolę jednego wojownika, możesz prowadzić go do zdobywania różnych sukcesów - Atutów, gromadzenie Yen (waluta w grze) oraz KI (czyli doświadczenia). Gra oferuje także opcje bycia zwykłym mieszkańcem danego miasta. Oprócz opcji typu walka, przygoda (Saga) czy podróżowanie po różnych miejscach w grze, możemy po prostu chodzi po mieście, spotykać zwykłych ludzi (NPC oraz niektórzy gracze), brać udział w różnych turniejach, rozgrywkach czy też po prostu w upijaniu się Sake w barze.

Adres gry: www.bushi.pun.pl

Opis konta premium

Daj punkt dla gry:

Podobne gry:

 • Nowfora Naruto PBF RPG
  Chciałbyś odskoczyć od ponurej rzeczywistości i przenieść się do świata Naruto? My dajemy Ci tę szansę! Wykreuj postać, jaka tylko Ci się zamarzy, żyj nią i wpływaj na losy świata!

  Tagi: Naruto, Shippuden, Manga, Anime, Sasuke, Pain, Itachi, Akatsuki, PBF, RPG,
 • Ninja Clan Wars
  Wkrocz do świata wojen klanów ninja. Podróżuj po świecie, walcz z przeciwnikami, podbijaj krainy, trenuj... to wszystko czeka Cię na jedynym w swoim rodzaju PBF-ie Naruto - Ninja Clan Wars!

  Tagi: PBF, Naruto, Ninja, Clan, Wars,
 • NewNaruto
  NewNaruto jest to PBF stworzone dla graczy gier fabularnych. Grę tę cechuje duży nacisk na system walki typowo dla RPG. Zasady zostały opisane na tyle, aby zrozumieć je bez potrzebny ciągłe pytania się lub niedociągnięć. NewNaruto jest grą fantasy osadzoną w świecie Ninja z popularnej anime Naruto.

  Tagi: naruto, pbf, rpg, gra, fabularna, przygodowa,
 • Fame
  Manhattan... Miasto jak miasto - stwierdzisz - uniwersytet, akademik, wykłady, uczniowie... Brzmi całkiem normalnie, nieprawdaż? Nie daj się zwieść pozorom. Tutejsi uczniowie zrobią wszystko, byle tylko wejść na sam szczyt popularności.

  Tagi: PBF, RPG, Życie, Wirtualne, NY,
 • Empire Total War
  Historyczna gra PBF, która toczy się w XIX w.

  Tagi: strategiczna, pbf,
 • Mystic Falls
  Interesująca gra przez forum.

  Tagi: MysticFalls, vampire, wampiry, fantasy, the vampire diares, pbf,