Bardzo interesujaca i wciagajaca gierka, w ktorej buduje sie i zarazem walczy.

BloodWars

Bardzo interesujaca i wciagajaca gierka, w ktorej buduje sie i zarazem walczy.

Opis gry

W roku 2012 wybuchła III Wojna Światowa. Użyte środki masowego zniszczenia spowodowały, że populacja Ziemi spadła dziesięciokrotnie. Jednak cywilizacja przetrwała, a rozwój technologii i biotechnologii zaowocował wynalezieniem wielu pożytecznych oraz kilku śmiercionośnych urządzeń.

W roku 2019 jedna z lokalnych frakcji użyła nowego nano-wirusa do wyeliminowania konkurencji. W założeniu twór miał zniszczyć wybraną grupę ludzi o wskazanych cechach genetycznych i jak zwykle wszystko wyglądało idealnie... w założeniach.

W przeciągu 24h populacja Ziemi spadła poniżej 100 milionów.

Większość z zaatakowanych przez wirus umierała natychmiast, inni konali w męczarniach, jeszcze inni... zostali przemienieni przez nano-roboty w bezmyślne, krwiożercze bestie, których jedynym celem stało się zabijanie.
Nikt nie przypuszczał, że najgorszy pasożyt rodzaju ludzkiego stanie się jego zbawieniem.

Wampiry uzależnione od ludzkiej krwi, w obliczu własnej zagłady zjednoczyły swe pokrętne umysły w pierwszym i ostatnim wspólnym wysiłku powstrzymania armii małych morderców.
W wyniku wampirzych działań powstały strefy później nazwane miastami, w których można było żyć bez obawy przed nano-wirusem.
Poza ochronną barierą mocy znajdują się pustkowia, miejsce gdzie nikt przy zdrowych zmysłach nie chciałby spędzić godziny, nie wspominając o poszukiwaniu zaginionej wiedzy, wiedzy która może kiedyś pozwolić nam odzyskać Ziemię.

Ale kto twierdzi, że jesteś przy zdrowych zmysłach - trzeba być szalonym by codziennie pić krew na śniadanie, obiad i kolację...

Stań się jednym z nich, stań się bestią walczącą o władzę i przetrwanie w Mieście. Mieście jakiego nikt nigdy wcześniej nie widział.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Adres gry: bloodwars.interia.pl

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: