Amorion to darmowa przeglądarkowa gra RPG dla wielu graczy, co oznacza że aby grać nie trzeba ściągać żadnych dodatkowych programów z sieci. Rozgrywka polega na kreowaniu i rozwoju własnej Postaci w ramach współzawodnictwa z innymi graczami.

Amorion

Amorion to darmowa przeglądarkowa gra RPG dla wielu graczy, co oznacza że aby grać nie trzeba ściągać żadnych dodatkowych programów z sieci. Rozgrywka polega na kreowaniu i rozwoju własnej Postaci w ramach współzawodnictwa z innymi graczami.

Opis gry

Nie musisz być we wszystkim najlepszy, bo jak mówią: "Co jest do wszystkiego, jest do niczego". Istnieje wiele ścieżek rozwojowych dla postaci - możesz zostać między innymi niepokonanym wojownikiem, potężnym magiem, zręcznym złodziejem, krwiożerczym wampirem, kowalem, hutnikiem, górnikiem, stolarzem, zielarzem czy też nieokrzesanym barbarzyńcą - wybór należy do Ciebie!

W ramach gry możesz również stać się właścicielem ziemskim i ciemiężyć swoich poddanych podatkami lub też zająć się handlem i otworzyć sieć własnych straganów i starać się zmonopolizować rynek. Jednak to nie jedyne sposoby na zarobienie tutaj góry złota - zawsze możesz zostać treserem i zająć się treningiem swoich bestii - walki bestii to również intratny interes...

Jeśli natomiast pragniesz egzystencji z dala od nieprawości i awanturnictwa zawsze możesz zdobyć Królewski Immunitet i być spokojny o swoje domostwo. W Amorion istnieje możliwość kreowania społeczności, co oznacza, że masz możliwość zawarcia związku małżeńskiego czy też uczestnictwa w jednym z Klanów lub też, o ile będziesz dostatecznie bogaty, stworzenia własnego Klanu!

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

* 3 rozbudowane, duże miasta - skupiska ludności, w którym możesz mieszkać, pracować, walczyć, trenować oraz okradać innych...
* Dziesiątki rodzajów broni, łuków, tarcz, zbroi, różdżek, szat magicznych, czarów, mikstur oraz trucizn - wszystko możesz kupić lub też zostać rzemieślnikiem i samemu wykonywać ekwipunek!
* 7 indywidualnych ras Postaci oraz 5 specjalnych profesji nadających postaciom dodatkowe cechy i umiejętności, co daje aż 35 możliwych podstawowych ścieżek rozwojowych!
* Ponad 150 różnych rodzajów przeciwników, z którymi możesz trenować w walce zanim zmierzysz się z prawdziwymi wojownikami, czyli innymi postaciami, na Arenie Wojennej.
* Lokacje pozamiejskie, gdzie znaleźć można skarby, zasoby, ekwipunek, zioła, przygody, ale również zostać zaatakowanym przez żyjące tam stwory...
* Kilkadziesiąt bestii, które możesz kupić, znaleźć, trenować w boju a nawet rozmnażać i uzyskać unikalną rasę o wyjątkowych statystykach!
* Oprócz samych możliwości mechanicznych możliwość gry fabularnej, założenia rodziny, odbywania przygód i wiele wiele innych, ponieważ wyobraźnia jest tutaj jedynym ograniczeniem dla kierunku rozwoju postaci.

Adres gry: www.amorion.pl

Opis konta premium

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: