Życie w słonecznym Malibu. Główna akcja toczy się w szkole dla arystów - Academy of Art in Malibu, gdzie możesz stać się kimkolwiek zechcesz!

Academy of Art in Malibu

Życie w słonecznym Malibu. Główna akcja toczy się w szkole dla arystów - Academy of Art in Malibu, gdzie możesz stać się kimkolwiek zechcesz!

Opis gry

Temat forum to szare (?) życie niebanalnych ludzi, których historię tworzycie WY. Najważniejszą rolę w grze odgrywa amerykańska [b]Akademia Sztuki[/b] w Malibu, w której toczy się głównie akcja. Do niespisanej elity należą tylko wybrani, nie wszyscy mają dostęp do serca, w którym spotykają się przyszłe młode gwiazdy, chcące przede wszystkim działać na własną rękę. Serce to znajduje się w podziemiach starego gmachu. W tej chwili każdy jest pionkiem w grze - każdy posiada swoją pozycję i ma jakieś cele w życiu. Ostatnio ludzie należący do podziemnej grupy społecznych idealnych odmieńców pragną określić swoją przyszłość oraz skład, którego zawartość ma pomagać sobie nawzajem wspiąć się na szczyt. Jak wiemy - w pewnym momencie na tronie robi się zbyt ciasno, a spadanie z piedestału bardzo boli. Nieczyste zagrania zaczynają obejmować nawet ich kryjówkę, którą starają się znaleźć profesorowie wstrząśnięci próżnością swoich wychowanków. Problemy z karalnością i coraz więcej kapusiów - z tym musi się zmierzyć ówczesna banda, która dla sławy zrobi coraz więcej. By zachować swoją twarz w mieście i nie wypaść z gry muszą zacząć działać, podwoić swoje siły, skupić się nie tylko na piątkowej rozpierdówie, ale i przyszłości. Niestety dla większości jest to słowo-kosmos. Natłok zajęć, presja, bractwa, imprezy i oczywiście tajemnice. A Ty? Kim będziesz w naszej chorej zabawie?

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Dlaczego warto? Rzeczywiście - może Wam się wydawać, że jest to kolejny pbf o temacie akademia sztuki, życie w jakimś słonecznym, pięknym miejscu, ogólnie mówiąc - nudy. W sumie macie trochę rację, bo temat jest nieco oklepany, ale nie po to powstało to forum, żeby tworzyć nowe trendy. Staramy się zbudować przyjazną atmosferę, żeby przede wszystkim się zaprzyjaźnić, spędzić ze sobą miły czas, pośmiać. Nie wymagamy esejów ani idealnych postaci. To nie jest także forum z serii miliony użytkowników i nigdy takim nie będzie. Zapraszamy do gry tych, którzy chcą pograć, w niezobowiązujący sposób, w świetnej atmosferze i z kochanymi ludźmi c:
Wiemy, że pbfów o tej tematyce jest dużo, bo po prostu zrobiła się taka moda i już. Wystrzegamy się kserówek i małpowania, mamy nadzieję, że nie zostaniemy o to osądzeni. Jednakże my nie chcieliśmy nic odgapić, ani prowadzić swojego forum z tego względu, że na ten temat rzucą się forumowicze i będziemy mieć dużo użytkowników. Na czym nam zależy? Żeby znaleźli się tu ludzie, którzy się nawzajem polubią, którym będzie się dobrze razem grało, z którymi się zaprzyjaźnimy. Nie dążymy również do stworzenia perfekcyjnego forum. Wszystko dla zabawy. A czego chcielibyśmy najbardziej? By to forum nie upadło po miesiącu! Naszym małym marzeniem jest, by to forum trwało i trwało. Nawet z 5 lat, a co tam. I więcej! Mamy nadzieję, że pomożecie, i to wcale nie jest lizanie tyłka c:
Serdecznie zapraszamy! Bo warto (:

Adres gry: www.intheshadowoflights.czo.pl

Daj punkt dla gry:

Podobne gry: