Wesprzyj jeden z walecznych narodów Valorian lub Derionów, w niekończącej się walce o hegemonię i prawdę o Iberii, twojego nowego wspaniałego kraju, w którym przeżyjesz niesamowite i pełne niespodzianek przygody.

4Story

Wesprzyj jeden z walecznych narodów Valorian lub Derionów, w niekończącej się walce o hegemonię i prawdę o Iberii, twojego nowego wspaniałego kraju, w którym przeżyjesz niesamowite i pełne niespodzianek przygody.

Opis gry

4Story to historia dwóch nieprzyjacielskich narodów Iberii: Derion, Valorian. Zdecyduj się dla którego z nich chcesz walczyć. Bierz udział w bitwach, aby zapewnić twojemu wybranemu królestwu pokój oraz odkryć głęboko ukryte niezwykłe tajemnice otaczające historię walecznych narodów. Ty decydujesz o losach twojego wybranego królestwa. Odkryj świat 4Story i weź udział w fascynującej oraz trzymającej w napięciu grze z podziałem na role. Przeżyjesz w niej niesamowite przygody, a przemyślany system walki dostarczy ci możliwość wzięcia udziału w zaciętych i pełnych niespodzianek walkach i bitwach. Podróżuj w czasie i odkryj nieznane dotąd obszary. Staraj się sprostać i wypełnić przydzielone ci zadania oraz przezwycięż różnorodne trudności, które na ciebie czekają podczas gry.

Dlaczego warto grać akurat w tę grą ?

Adres gry: www.4story.pl

Daj punkt dla gry:

Podobne gry:

 • Percy Jackson PBF
  Tutaj gra się herosem, pół czlowiekiem pół bogiem. Jeśli jesteś chętny by stać się jednym z nas to zapraszam.

  Tagi: Heros, Dzieci Bogów, pbf, przygodowa,
 • NewNaruto
  NewNaruto jest to PBF stworzone dla graczy gier fabularnych. Grę tę cechuje duży nacisk na system walki typowo dla RPG. Zasady zostały opisane na tyle, aby zrozumieć je bez potrzebny ciągłe pytania się lub niedociągnięć. NewNaruto jest grą fantasy osadzoną w świecie Ninja z popularnej anime Naruto.

  Tagi: naruto, pbf, rpg, gra, fabularna, przygodowa,
 • Tanoth
  Odkryj świat rpg Tanoth.

  Tagi: rpg, przygodowa,
 • Xhodon
  Gra fantasy.

  Tagi: magia, zamki, fantasy, przygodowa,
 • Metin2
  Stań się częścią Wschodniego Świata Fantasy i podziwiaj malownicze wioski i zapierające dech w piersiach krajobrazy. Czekają na Ciebie niebezpieczne bitwy! Znajdź swój sposób, aby stać się mistrzem sztuk walki i ocalić Świat od destrukcyjnego wpływu Kamieni Metin.

  Tagi: rpg, przygodowa, fantasy, do pobrania,
 • AI WAR
  Zakończ panowanie maszyn. Walcz ze sztuczną inteligencją w futurystycznym Świecie A.I. War

  Tagi: walki maszynami, roboty, rpg, przygodowa,